Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Tata | Друг модел

05 мај 18:24 , ,

Dogan

Година: 1995
Километража: 250 000 - 299 999
18 авг. 15:18 , ,

Pick up Tata

Година: 1997
Километража: 100 000 - 109 999
05 авг. 21:38 , ,

Pick up Tata

Година: 1997
Километража: 0 - 4 999
28 мар. 14:31 ,

TATA SIERA 1.9

1 500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток