Македонски | Shqip | English |

Цела Македонија | Возила | Автомобили | Toyota | Avensis

Денес 08:26 Претпријатие , ,

TOYOTA AVENSIS 2.0 D-4D 142KS EXECUTIVE -16

16 990 ЕУР

Година: 2016
Километража: 45 000 - 49 999
13 фев. 20:10 ,

TOYOTA AVENSIS 2.0D4D 115ks REG+SERV MAKS AUTO

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
13 фев. 09:35 , ,

TOYOTA AVENSIS 2.2D 150KS -15

15 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2015
Километража: 95 000 - 99 999
13 фев. 08:54 Претпријатие , ,

TOYOTA AVENSIS 2.2 D-4D 150KS ELEGANCE

9 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
10 фев. 09:28 Претпријатие ,

TOYOTA AVENSIS 2.2 D4D -06 AVTO ALEX VELES

3 780 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
03 фев. 10:12 , ,

TOYOTA AVENSIS 2.0 D 4D EXECUTIVE -09

5 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 300 000 - 349 999
30 јан. 18:07 , ,

Toyota Avensis 2.0 -13

10 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
24 јан. 23:36 , ,

Toyota Avensis -04

4 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
13 јан. 09:20 ,

TOYOTA AVENSIS -18

20 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 40 000 - 44 999
16 ноем. 11:25 , ,

Toyota Avensis

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
28 окт. 12:12 , ,

Toyota Avensis 2.0 D4D Executive

9 400 ЕУР

Година: 2010
Километража: 95 000 - 99 999
25 окт. 10:07 ,

TOYOTA AVENSIS

2 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
25 окт. 05:28 ,

Toyota Avensis

2 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
03 окт. 17:07 ,

Toyota Avensis 2.0 dizel full

4 100 ЕУР

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
02 окт. 16:00 ,

Toyota Avensis D4D 2.0

3 400 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
29 септ. 09:36 , ,

Toyota Avensis D4D nee od uvoz -12

11 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 95 000 - 99 999
19 септ. 19:33 ,

Toyota Avensis 2.0 D4D Ekstra socuvana

4 100 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
03 септ. 18:36 , ,

Toyota Avensis -04 cena po dogovor

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999
01 јул. 11:04 , ,

Toyota Avensis dizel

5 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
25 јун. 18:46 , ,

Toyota Avensis

2 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
10 јун. 22:23 , ,

Toyota Avensis moze i zamena

3 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
24 мај 19:45 , ,

Toyota Avensis

2 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 20 000 - 24 999
03 мај 13:38 , ,

Toyota Avensis karavan 1.8 benzin 128hp

5 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
03 мај 12:38 , ,

Toyota avensis karavan 1.8 benzin 128hp

5 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
28 апр. 12:45 , ,

Toyota Avensis 1.6 benzin

3 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
13 апр. 23:14 , ,

Toyota Avensis 2.2 D-CAT Executive SVA OPREMA

2 989 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
31 мар. 19:14 , ,

Toyota Avensis

2 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
15 мар. 15:21 , ,

Toyota Avensis

3 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
14 мар. 15:46 , ,

Toyota Avensis

3 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
17 јан. 20:22 , ,

Toyota Avensis

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
29 ноем. 13:21 , ,

ТОYOTA AVENSIS

10 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
26 ноем. 16:18 , ,

TOYOTA Avensis TD karavan

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
24 окт. 13:36 , ,

Toyota Avensis prv sopstvenik

5 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
22 септ. 13:48 , ,

TOYOTA AVENSIS 2.2D 150PS

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
29 авг. 07:49 , ,

Toyota Avensis 2.2 dcat

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
15 јун. 10:44 ,

TOYOTA AVENSIS 2.2D CAT REGISTRIRANA -05

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
14 јун. 23:30 ,

Toyota Avensis 2.0

5 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
08 мај 15:14 , ,

TOYOTA AVENSIS 2.2D-4D D-CAT 177KS -07 AutoMex

6 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
14 апр. 21:05 , ,

Toyota Avensis D4D 2.0 Executive

4 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
02 апр. 07:46 , ,

Toyota Avensis

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
15 мар. 09:00 ,

Toyota Avensis 2.0 D4D Neuvezena

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
06 фев. 10:47 ,

TOYOTA AVENSIS DIZEL

2 750 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
09 јан. 12:36 ,

TOYOTA AVENSIS

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
07 јан. 15:16 ,

TOYOTA AVENSIS ITNO

3 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
28 ноем. 16:35 , ,

Toyota Avensis plin moze zamena

5 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
04 окт. 17:19 ,

TOYOTA AVENSIS DIESEL

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
30 јун. 08:18 ,

Toyota Avensis 2.0 4D4

4 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
04 јун. 16:15 ,

Toyota Аvensis 2.0 d4d

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
16 фев. 12:04 ,

Toyota Avensis prv sopstvenik

7 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
Кон почеток