Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Toyota | Carina

21 јун. 10:28 ,

Prodavam kola

48 000 МКД

Година: 1992
Километража: 200 000 - 249 999
15 апр. 12:08 , ,

Toyota Carina

850 ЕУР

Година: 1993
Километража: 100 000 - 109 999
24 ноем. 02:26 , ,

Toyota Carina 1.6 16v 4AFE atest plin

700 ЕУР

Година: 1992
Километража: 200 000 - 249 999
14 јун. 02:30 , ,

Toyota Carina

20 000 МКД

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
26 септ. 13:12 ,

Toyota Carina 2.0 d

1 000 ЕУР Намалена цена

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
22 мај 14:11 , ,

Toyota Carina

400 ЕУР

Година: 1993
Километража: 170 000 - 179 999
26 јан. 12:54 , ,

Toyota Carina 1.6 e

650 ЕУР

Година: 1994
Километража: 0 - 4 999
19 дек. 13:24 , ,

Toyota Corolla

1 000 ЕУР

Година: 1993
Километража: 120 000 - 129 999
26 септ. 19:17 ,

Toyota Carina

1 000 ЕУР

Година: 1992
Километража: 200 000 - 249 999
05 мар. 19:35 , ,

Toyota Carina XLi 1.6 benzin

990 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
18 апр. 12:09 , ,

Toyota Carina -93

1 150 ЕУР Намалена цена

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
12 апр. 23:07 ,

Toyota Carina -93

Година: 1993
Километража: 190 000 - 199 999
27 дек. 20:39 ,

Toyota Carina de luxe 1.6 -81

7 000 ЕУР

Година: 1981
Километража: 45 000 - 49 999
23 дек. 10:45 ,

TOYOTA CARINA -81

7 000 ЕУР

Година: 1981
Километража: 85 000 - 89 999
29 јун. 22:42 , ,

Toyota Carina XLI -95 benzin Makedonska

1 350 ЕУР

Година: 1995
Километража: 170 000 - 179 999
28 мар. 15:14 ,

Toyota Carina 2 -88

350 ЕУР

Година: 1988
Километража: 160 000 - 169 999
23 мар. 21:10 ,

Toyota Carina -95

1 501 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
28 фев. 13:28 , ,

Toyota Carina XLI -95

1 499 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток