Македонски | Shqip | English |

Куманово | Возила | Автомобили | Toyota | Carina | Pazar3

12 апр. 23:07 Автомобили , Куманово

Toyota Carina -93

Година: 1993
Километража: 190 000 - 199 999
28 мар. 15:14 Автомобили , Куманово

Toyota Carina 2 -88

350 ЕУР

Година: 1988
Километража: 160 000 - 169 999
Кон почеток