Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Toyota | Celicia

18 фев. 15:39 , ,

Toyota Celicia ITNO

3 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
07 фев. 11:53 , ,

TOYOTA CELICA 1.8 VVTi a test plin

4 399 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
29 мај 20:32 , ,

Toyota Celicia T23

4 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
04 септ. 03:05 , ,

Toyota Celica -94

900 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
02 авг. 23:21 , ,

TOYOTA CELICA -00

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
07 авг. 21:21 ,

TOYOTA CELICIA POSLEDEN MODEL -01

5 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 80 000 - 84 999
26 апр. 21:27 ,

TOYOTA CELICIA GT -99

3 250 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
13 апр. 22:26 ,

Toyota Celicia -01

1 850 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
26 фев. 13:32 ,

Toyota Celicia -95

Година: 1995
Километража: 0 - 4 999
Кон почеток