Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Toyota | MR 2

05 дек. 11:46 , ,

TOYOTA MR 2 1.8 140KS FUL OPREMA MOZE ZAMENA

5 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 110 000 - 119 999
29 септ. 14:13 , ,

Toyota MR2

1 500 ЕУР

Година: 1985
Километража: 5 000 - 9 999
14 фев. 19:37 ,

Toyota MR 2

4 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 15 000 - 19 999
04 септ. 02:57 , ,

Toyota MR 2 -01 ili zamena za drugo vozilo

Година: 2001
Километража: 15 000 - 19 999
28 апр. 18:33 , ,

Toyota MR 2 -86

Година: 1986
Километража: 0 - 4 999
Кон почеток