Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Toyota | Picnic

17 јан. 06:38 ,

TOYOTA PICNIC 2.2 TD

1 700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
Кон почеток