Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Toyota | Prius

12 мај 23:09 Претпријатие , ,

TOYOTA PRIUS HIBRID LIZING

6 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
06 мар. 13:16 , ,

TOYOTA PRIUS HIBRID -06

Година: 2006
Километража: 110 000 - 119 999
21 ноем. 10:38 , ,

Toyоta Prius

5 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
14 септ. 01:12 , ,

Toyota Prius

9 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
21 јан. 22:17 , ,

Toyota Prius Hibrid

Година: 2010
Километража: 50 000 - 54 999
Кон почеток