Македонски | Shqip | English |

Чучер Сандево | Возила | Автомобили | Toyota | RAV 4 | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


12 ноем. 12:20 Автомобили , Скопjе , Аеродром

TOYOTA RAV 4 4×4 EXECUTIVE 2.2 D-CAT Tech. NAVI

8 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
11 ноем. 10:47 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

NISSAN X TRAIL 2,2DCI

5 450 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
08 ноем. 12:57 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Toyota Rav4 2.2 D-KAT 177ks 4X4 REGISTRI 11/2020

7 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
29 окт. 17:21 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Toyota Rav4 2.2 Dizel 4x4

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
28 окт. 12:55 Автомобили , Скопjе , Скопје

Toyota Rav4 2.2 136ks

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
24 окт. 21:22 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Toyota Rav 4 D-Cat -07 PERFEKTEN

7 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
24 окт. 14:22 Автомобили , Скопjе , Центар

Toyora RAV4

12 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 75 000 - 79 999
05 септ. 15:34 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Toyota RAV В 4 -09

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
28 јун. 15:05 Автомобили , Скопjе , Скопје

TOYOTA RAV4 2.0

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
23 мај 10:59 Автомобили , Скопjе , Центар

Toyota RAV 4

4 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток