Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Toyota | Urban Cruiser

27 јул. 10:46 Претпријатие ,

TOYOTA URBAN CRUISER 1.4 D4D - 4x4

7 650 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
05 фев. 12:35 , ,

Toyota Urban Cruiser

7 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 90 000 - 94 999
18 мај 10:03 , ,

TOYOTA URBAN CRUSIER 1.4 100KS -10

7 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 40 000 - 44 999
Кон почеток