Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Toyota | Verso

06 јул. 19:17 ,

TOYOTA VERSO d4d euro5 -10 EKSTRA

7 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
21 дек. 22:45 ,

Tojota Corola Verso 2-2

5 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 20 000 - 24 999
15 јан. 14:18 Претпријатие ,

TOYOTA VERSO 6+1 '06

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
11 септ. 08:31 , ,

Toyota Verso

5 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
04 фев. 22:07 , ,

Toyota Verso povolno

Година: 2001
Километража: 100 000 - 109 999
10 апр. 23:12 ,

Toyota Verso 2.0 -06

6 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
20 септ. 10:59 ,

Toyota Verso -04

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток