Македонски | Shqip | English |

Велес | Возила | Автомобили | Toyota | Verso

21 дек. 22:45 ,

Tojota Corola Verso 2-2

5 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 20 000 - 24 999
Кон почеток