Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | UAZ

Hunter , 22
Patriot , 1
Pickup , 2
26 јул. 14:48 , ,

VOLGA GAZ 24

Година: 70-тите
Километража: 70 000 - 74 999
17 јун. 01:55 Претпријатие ,

UAZ PICKUP nov 4x4

15 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 0 - 4 999
15 јун. 13:04 Претпријатие ,

UAZ PICKUP 4X4

16 850 ЕУР

Година: 2020
Километража: 0 - 4 999
15 јун. 12:12 ,

Dzip UAZ -87

3 500 ЕУР

Година: 1987
Километража: 0 - 4 999
08 јун. 14:39 Претпријатие ,

UAZ PATRIOT Optimum

23 700 ЕУР

Година: 2020
Километража: 0 - 4 999
08 јун. 14:11 Претпријатие ,

UAZ HUNTER VAN 4x4

16 100 ЕУР

Година: 2020
Километража: 0 - 4 999
08 јун. 14:11 Претпријатие ,

UAZ HUNTER VAN 4x4

14 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2020
Километража: 0 - 4 999
01 јун. 13:47 Претпријатие ,

UAZ Hunter 4x4

14 300 ЕУР

Година: 2020
Километража: 0 - 4 999
01 јун. 13:47 Претпријатие ,

UAZ HUNTER 4x4 DSL Trophy

19 900 ЕУР

Година: 2020
Километража: 0 - 4 999
18 дек. 11:47 ,

Ruski dzip UAZ 469B 1981

2 800 ЕУР

Година: 1981
Километража: 25 000 - 29 999
09 септ. 16:26 ,

Mercedes-Benz 240 Uaz

Година: 1994
Километража: 85 000 - 89 999
23 јун. 15:37 ,

Uaz Hunter -89

2 500 ЕУР

Година: 1989
Километража: 70 000 - 74 999
18 фев. 21:48 ,

Jeep UAZ

2 500 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 50 000 - 54 999
17 ноем. 10:06 ,

Uaz -01 Benzin / Plin

2 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 10 000 - 14 999
19 септ. 14:41 ,

UAZ vo odlicna sostojba PLIN so A-tes

3 200 ЕУР

Година: 1994
Километража: 40 000 - 44 999
05 апр. 21:55 ,

JEEP UAZ

2 800 ЕУР

Година: 1980
Километража: 5 000 - 9 999
24 мар. 12:12 , ,

UAZ

Година: 1980
Километража: 0 - 4 999
27 фев. 21:28 ,

Dzip UAZ

1 800 ЕУР

Година: 1980
Километража: 150 000 - 159 999
22 јан. 09:22 ,

UAZ JEEP

1 700 ЕУР

Година: 1980
Километража: 30 000 - 34 999
08 јан. 14:29 ,

Dzip UAZ

3 000 ЕУР

Година: 1980
Километража: 70 000 - 74 999
28 септ. 13:39 , ,

UAZ TVR

Година: 1995
Километража: 0 - 4 999
20 фев. 19:46 ,

DZIP UAZ -82

1 700 ЕУР

Година: 1982
Километража: 65 000 - 69 999
28 фев. 20:40 , ,

UAZ ruski jeep -85

1 350 ЕУР

Година: 1985
Километража: 45 000 - 49 999
28 јан. 20:58 ,

Jeep UAZ -89

2 300 ЕУР

Година: 1989
Километража: 95 000 - 99 999
27 јул. 11:30 ,

Uaz 4x4 super zacuvan -80

1 800 ЕУР

Година: 1980
Километража: 50 000 - 54 999
Кон почеток