Македонски | Shqip | English |

Струга | Возила | Автомобили | UAZ | Hunter

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


18 дек. 11:47 ,

Ruski dzip UAZ 469B 1981

2 800 ЕУР

Година: 1981
Километража: 25 000 - 29 999
09 септ. 16:26 ,

Mercedes-Benz 240 Uaz

Година: 1994
Километража: 85 000 - 89 999
23 јун. 15:37 ,

Uaz Hunter -89

2 500 ЕУР

Година: 1989
Километража: 70 000 - 74 999
18 фев. 21:48 ,

Jeep UAZ

2 500 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 50 000 - 54 999
17 ноем. 10:06 ,

Uaz -01 Benzin / Plin

2 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 10 000 - 14 999
19 септ. 14:41 ,

UAZ vo odlicna sostojba PLIN so A-tes

3 200 ЕУР

Година: 1994
Километража: 40 000 - 44 999
05 апр. 21:55 ,

JEEP UAZ

2 800 ЕУР

Година: 1980
Километража: 5 000 - 9 999
24 мар. 12:12 , ,

UAZ

Година: 1980
Километража: 0 - 4 999
27 фев. 21:28 ,

Dzip UAZ

1 800 ЕУР

Година: 1980
Километража: 150 000 - 159 999
22 јан. 09:22 ,

UAZ JEEP

1 700 ЕУР

Година: 1980
Километража: 30 000 - 34 999
Кон почеток