Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | VW Volkswagen

Golf , 7023
Passat , 3048
T3 , 13
T4 , 36
T5 , 60
T6 , 3
181 , 1
Amarok , 2
Beetle , 91
Bora , 141
Buggy , 7
Caddy , 216
CC , 50
Crafter , 19
Eos , 54
Fox , 79
Jetta , 102
Käfer , 5
LT , 5
Lupo , 98
New Beetle , 62
Phaeton , 58
Polo , 1322
Scirocco , 36
Sharan , 330
T1 , 1
T2 , 2
Tiguan , 86
Touareg , 237
Touran , 773
up! , 11
Vento , 139
28 јул. 15:45
Линк
,

SEAT ALHAMBRA -02

Година: 2002
Километража: 25 000 - 29 999
01 авг. 18:44
Линк
, ,

VW Tiguan

10 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 10:31
Линк
, ,

Volkswagen Passat CC R - Line

13 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999

Денес 02:24 , ,

VW Touareg perfektna sostojba -11

21 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 75 000 - 79 999
Денес 01:56 , ,

VW Golf 5 1.9 TDI -06

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 01:25 , ,

VW Passat cc 2.0TDI TOP SOSTOJBA NOV

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 01:11 , ,

VW Passat cc 2.0TDI TOP SOSTOJBA NOV

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 00:57 ,

GOLF 7 1.6 TDI BlueMotion Trendline

8 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 00:37 , ,

VW Touran 1.6 TDI BMT Comfortline DSG 10.2013 God

10 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 00:14 , ,

VW Golf 3 -94

1 450 ЕУР

Година: 1994
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 00:03 , ,

VW Polo 1.4

2 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 55 000 - 59 999
Вчера 23:57 ,

VW PASSAT 2.0 DSG F1

7 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:42 ,

VW Golf -06

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:29 , ,

VW PASSAT 2.0 150KS BLUE EMOTION

14 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 23:25 ,

VW Touran dizel -06

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 23:23 , ,

VW Golf 6 1.4

7 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 22:55 Претпријатие ,

VW Golf 5 1.9 105 ks

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 22:47 , ,

VW Golf 3 ITNO

1 650 ЕУР

Година: 1995
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 22:38 ,

VW TOURAN

3 150 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 22:12 ,

VW Volkswagen Sharan

3 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 21:48 ,

VW Golf 6R -11

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 21:45 ,

VW Touran

7 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 21:37 , ,

VW Buba 1.2 -76-Super sostojba

1 100 ЕУР Намалена цена

Година: 70-тите
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 21:19 Претпријатие , ,

VW POLO 1. 4 TDI FUL OPREMA -09 ODLICNO

3 799 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 21:18 Претпријатие , ,

VOLKSWAGEN POLO 13 GOD FUL OPR 1.2 TDI ODLICNO

5 999 ЕУР

Година: 2013
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 21:13 ,

VW Golf plus -12

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 21:13 ,

VW Golf

1 200 ЕУР

Година: 1992
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 21:11 , ,

VW Golf 6 Karavan

8 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 20:41 , ,

VW Golf 3 -94

1 000 ЕУР

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 20:24 ,

VW PASSAT 2.0TDI 170KS HIGHLINE OD CH

15 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 20:21 , ,

VW Passat

5 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 19:56 ,

VW Touran 2.0 TDI 170ps

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 19:33 ,

VW GOLF 1.9 TDI 105KS-COMFORTLINE-05

3 990 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 19:28 Претпријатие ,

VW TIGUAN 2.0 TDI 140KS 4X4 FABRIKA

9 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 19:28 Претпријатие ,

VW GOLF 7 2.0 TDI 150KS 4X4 HIGLINE

12 999 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 19:18 ,

VW PASSAT 1.9 TDI

3 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 19:16 ,

GOLF 3 1.9 TDI 90KS

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 19:16 Претпријатие ,

VW TOURAN 2,0 TDI 140 KS 8 V 7 SEDISTA FACELIFT 2

5 550 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 19:03 , ,

VW PASSAT 1.6 TDI BLUEMOTION

14 250 ЕУР

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 19:03 ,

Golf 7 GTD 2016 - 184ks

21 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 65 000 - 69 999
Вчера 18:55 ,

VW Golf

1 800 ЕУР

Година: 1995
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 18:29 ,

VW POLO 1.4 TDI.FUL OPREMA.KLIMATRONIK

3 350 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 18:25 , ,

VW CC -12

16 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 18:22 ,

VW Caddy Maxi 1.9 tdi full oprema so DDV

7 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 18:11 Претпријатие , ,

VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI 140KS SPORTLINE ZAMENA

4 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 18:05 Претпријатие , ,

VW GOLF 6 1.6 TDI 77KW BLUEMOTION NOV

6 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 18:03 Претпријатие , ,

VOLKSWAGEN GOLF 7 1.6 TDI 81KW 6 BRZINI NAVIGACIJA

10 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 17:56 , ,

Golf 7 1.2 benzin

Година: 2013
Километража: 50 000 - 54 999
Вчера 17:40 ,

VW Caddy

5 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 17:38 , ,

VW Golf 7 1.6 110ps 2014

13 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 17:30 , ,

VW Golf 5 4MOTION 4x4 1.9TDI

4 699 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток