Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | VW Volkswagen | Beetle

Вчера 15:27 , ,

VW Buba na plin itno

2 250 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 140 000 - 149 999
03 авг. 21:37 , ,

VW Buba 1.2 -76-Super sostojba

1 100 ЕУР Намалена цена

Година: 70-тите
Километража: 140 000 - 149 999
28 јул. 08:52 , ,

VW BEETLE CABRIOLET 1.9 TDI UNIKAT

7 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
21 јул. 23:06 ,

VW Beetle Buba Benzin Kabrio

5 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
12 јул. 22:49 ,

new beetle 1.9 tdi pd

3 400 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
11 јун. 13:12 , ,

VW Beetle -98 1.9tdi

2 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
06 мај 20:17 , ,

VW Beetle -99 vo odlicna sostojba

1 900 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 140 000 - 149 999
25 апр. 13:59 , ,

OLDTAJMER VOLKSWAGEN-BUBA

3 000 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 80 000 - 84 999
12 мар. 23:45 , ,

VW betle buba kafer 1303s Germanski

2 000 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 5 000 - 9 999
12 мар. 11:49 , ,

VW BEETLE 1.9 TDI -01

2 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
26 јан. 17:30 ,

VW Beetle Buba Dizel

2 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
10 јан. 19:31 ,

VW NEW BEETLE 1.6TDI

10 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
18 дек. 10:35 , ,

VW BEETLE

11 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 130 000 - 139 999
11 ноем. 13:46 , ,

VW New Beetle 2.0 TNG Petrol

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
03 ноем. 21:16 , ,

VW BUBA

2 600 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 0 - 4 999
03 ноем. 13:12 ,

VW Beetle Buba 1.9 TDI -99

2 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
29 окт. 11:24 , ,

VOLKSWAGEN BEETLE BUBA 1.9 TDI -02

2 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
30 септ. 16:15 ,

VW Volkswagen Beetle

2 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
14 септ. 12:19 ,

VW Buba dizel -07

4 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
05 септ. 13:08 , ,

VW BUBA OLDTAJMER 1200

Година: 70-тите
Километража: 95 000 - 99 999
01 септ. 22:18 , ,

VW Beetle -06

4 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
29 авг. 14:03 ,

VW Beetle

3 690 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
31 јул. 11:57 ,

VW Beetle -99 reg 1.9.tdi top sostojba

2 499 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
08 јул. 13:12 ,

VW Beetle 2.0 benzin mozna zamena za motor

2 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
28 јун. 17:01 , ,

VW Beetle Buba Itno

10 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 100 000 - 109 999
25 мај 01:17 ,

VW Buba

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
19 мај 01:57 , ,

VW BUBA 1200 PRV SOPSVENIK

Година: 70-тите
Километража: 85 000 - 89 999
14 мај 08:14 , ,

VW Beetle -15

14 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 35 000 - 39 999
11 мај 23:19 , ,

VW Buba beetle kafer pumpa za navodnuvanje

Година: 70-тите
Километража: 15 000 - 19 999
18 апр. 11:57 , ,

VW Beetle

Година: 2012
Километража: 60 000 - 64 999
01 мар. 16:45 ,

VW BEETLE 1.9 TDI

1 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 160 000 - 169 999
24 фев. 23:43 ,

VW Beetle

3 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
06 фев. 09:48 , ,

VW BEETLE BUBA 1.9 tdi 90ks FULL OPREMA REG

2 450 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
10 јан. 19:37 ,

VW NEW BEETLE BUBA 1.9 TDI 90KS

2 600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
22 дек. 20:41 ,

VW Beetle

2 650 ЕУР

Година: 1999
Километража: 100 000 - 109 999
18 окт. 14:48 , ,

VW New Beetle

6 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 20 000 - 24 999
17 авг. 09:45 , ,

VW NEW BEETLE BUBA 1.9 TDI 90ks FULL OPREMA KOZA

2 650 ЕУР

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
04 авг. 14:40 , ,

VW Beetle Buba -00

2 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
24 јул. 17:25 ,

VW BEETLE Buba 1.9 TDI -02

3 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
21 јун. 09:29 ,

VW Beetle

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
06 јун. 23:19 , ,

VW Buba

1 000 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 50 000 - 54 999
03 јун. 11:58 ,

VW Beetle

Година: 2000
Километража: 15 000 - 19 999
02 мај 09:53 , ,

VW BUBA BEETLE REG CELA GOD 1.9 TDI PERFEKTNA

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
22 мар. 20:20 , ,

VW Beetle 1.6 Benzin

3 900 ЕУР

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
02 фев. 12:50 , ,

VW Buba Beetle tdi

3 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
21 јан. 21:19 , ,

VW Beetle 1.9 tdi

Година: 2001
Километража: 160 000 - 169 999
17 јан. 18:40 ,

Volkswagen Beetle 1.9 tdi

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
15 јан. 05:51 , ,

VW Beetle Buba 1.9tdi so ful oprema

2 800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
13 јан. 03:26 ,

VW Beetle 1.9

2 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 160 000 - 169 999
Кон почеток