Македонски | Shqip | English |

Куманово | Возила | Автомобили | VW Volkswagen | Beetle | Pazar3

01 мар. 16:45 Автомобили , Куманово

VW BEETLE 1.9 TDI

1 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 160 000 - 169 999
29 јан. 18:45 Автомобили , Куманово

VW Beetle

2 800 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 160 000 - 169 999
13 јан. 03:26 Автомобили , Куманово

VW Beetle 1.9

2 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 160 000 - 169 999
12 јан. 17:31 Автомобили , Куманово

VW BEETLE 1.9 TDI

2 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 160 000 - 169 999
22 апр. 19:30 Автомобили , Куманово

VW BEETLE BUBA KABRIO

Година: 2004
Километража: 0 - 4 999
05 мар. 11:11 Автомобили , Куманово

VW New Beetle Buba 1.9 Tdi

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
23 апр. 03:05 Автомобили , Куманово

VW NEW BEETLE 1,9 TDI AUTOMATIK OD CH -01

3 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток