Македонски | Shqip | English |

Чучер Сандево | Возила | Автомобили | VW Volkswagen | Beetle | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


Вчера 13:46 Автомобили , Скопjе , Центар

VW New Beetle 2.0 TNG Petrol

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
09 ноем. 12:19 Автомобили , Скопjе , Центар

VW BEETLE

12 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 130 000 - 139 999
06 ноем. 10:26 Автомобили , Скопjе , Аеродром

VW BEETLE CABRIOLET 1.9 TDI UNIKAT

7 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
29 окт. 11:24 Автомобили , Скопjе , Чаир

VOLKSWAGEN BEETLE BUBA 1.9 TDI -02

2 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
06 окт. 14:20 Автомобили , Скопjе , Аеродром

VW Beetle Buba -13 prv gazda so 60000 km

11 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 55 000 - 59 999
12 септ. 20:54 Автомобили , Скопjе , Скопје

VW Beetle -99 vo odlicna sostojba

2 000 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 140 000 - 149 999
05 септ. 13:08 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

VW BUBA OLDTAJMER 1200

Година: 70-тите
Километража: 95 000 - 99 999
01 септ. 22:18 Автомобили , Скопjе , Центар

VW Beetle -06

4 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
28 јун. 17:01 Автомобили , Скопjе , Центар

VW Beetle Buba Itno

10 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 100 000 - 109 999
Кон почеток