Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | VW Volkswagen | Bora

03 авг. 16:25 , ,

VW BORA 1.9 TDI

3 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
20 јул. 16:55 , ,

VW BORA -02

2 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
14 јул. 10:28 , ,

VW Bora 1.9 tdi 116ks 6 brzini klima extra

3 100 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
17 јун. 22:59 , ,

VW BORA 1.9 TDI 131 KS FULL

2 800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 0 - 4 999
01 јун. 06:47 ,

Bora

1 ЕУР

Година: 1999
Километража: 30 000 - 34 999
04 мар. 01:38 ,

VW BORA TDI

1 450 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
02 мар. 10:13 ,

TOP SEAT IBIZA 1.4 TDI -05 KLIMA ZAMENA

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
22 фев. 10:43 , ,

Volswagen Bora 110ks odlicna

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
11 фев. 15:05 , ,

VW Bora CENATA NE E FIKSNA

2 600 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
24 јан. 23:32 ,

VW BORA -02

1 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
06 јан. 19:27 , ,

VW BORA 1.9 TDI 66 KW AUTOMATIK TEMPOMAT

2 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
23 ноем. 02:51 , ,

VW BORA 1.9 TDI 131 ks 2002 god

2 400 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
23 окт. 21:21 , ,

VW Bora 1.9 TDI

2 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
13 авг. 11:46 ,

VW Bora

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
31 јул. 17:29 ,

VW Bora 4x4 1.9 TDI D.I e kuqe

2 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
29 јул. 18:39 , ,

VW BORA 1.9tdi 110ks 81kv -99

Година: 1999
Километража: 20 000 - 24 999
15 јул. 14:20 ,

VW Bora 1.9 tdi

2 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
29 јун. 11:19 ,

VW BORA 1.8T 150KS -01 BENZIN PLIN

2 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
07 мај 01:21 ,

VW Bora -99

2 600 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
01 мај 16:11 , ,

VW Bora

2 650 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
09 апр. 12:07 , ,

VW Bora

2 350 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
03 мар. 18:44 ,

VW Bora 110ks

2 800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 400 000 - 449 999
28 фев. 20:57 , ,

VW BORA1.9tdi icrveno

2 650 ЕУР

Година: 1999
Километража: 20 000 - 24 999
22 јан. 12:49 ,

VW BORA 1.9 TDI

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
28 дек. 19:04 ,

VW Bora 1.9 -03 74kw/101ps

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
27 дек. 01:18 ,

Bora 4x4

Година: 2001
Километража: 0 - 4 999
06 дек. 15:58 ,

VW Bora 99 2.3 v5 so plin

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
10 ноем. 22:47 , ,

VW Bora 1.9 TDI 116 KS

3 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
24 септ. 10:30 ,

VW Bora 1.9 tdi SW

1 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
23 септ. 21:35 , ,

VW Bora 1.9 tdi

3 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
20 јул. 15:12 , ,

VW Bora 1.4 -06

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
30 јун. 16:56 ,

VW Bora Full oprem

3 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
29 јун. 18:34 ,

VW Bora 1.9 top -02

2 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 0 - 4 999
28 мај 11:27 , ,

VW Bora 1.9TDI 90 ks neuvezuvana

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
19 мај 13:28 ,

VW BORA 1.9 TDI 116 KS 4 MOTION

3 050 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
08 мај 23:52 ,

VW Bora dizel -00

Година: 2000
Километража: 25 000 - 29 999
04 мај 16:33 , ,

VW Bora 1.9 Dizel 74kw 101ks -05

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
03 мај 18:51 , ,

VW Bora 1.9 TDI CENATA NE E FIKSNA

3 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
28 апр. 01:37 , ,

VW Bora itno

3 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
18 дек. 08:29 ,

VW Bora 1.9 TDI 131PS -02

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999
09 дек. 11:57 ,

VW Bora 1.9 tdi

2 900 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
11 ноем. 02:03 , ,

VW Bora 1.9tdi

3 400 ЕУР

Година: 1998
Километража: 20 000 - 24 999
10 окт. 19:04 ,

VW Bora

2 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
26 септ. 23:09 , ,

VW Bora

2 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
16 септ. 14:49 ,

VW Bora 1.9tdi

3 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
14 септ. 01:04 , ,

VW Bora 1.9 116ps 4x4 6 brzini -99

2 600 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
10 септ. 19:16 , ,

VW BORA 1.9 SDI itno

2 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
08 септ. 15:10 , ,

VW BORA 1.9 TDI 110 KS

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
28 авг. 13:35 ,

VW Bora

3 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
Кон почеток