Македонски | Shqip | English |

Кичево | Возила | Автомобили | VW Volkswagen | Bora

19 мај 10:12 ,

VW Bora -00

3 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
15 јан. 00:01 ,

VW BORA -00

2 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток