Македонски | Shqip | English |

Куманово | Возила | Автомобили | VW Volkswagen | Bora | Pazar3

07 мај 01:21 Автомобили , Куманово

VW Bora -99

2 600 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
03 мар. 18:44 Автомобили , Куманово

VW Bora 110ks

2 800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 400 000 - 449 999
28 дек. 19:04 Автомобили , Куманово

VW Bora 1.9 -03 74kw/101ps

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
27 дек. 01:18 Автомобили , Куманово

Bora 4x4

Година: 2001
Километража: 0 - 4 999
09 дек. 11:57 Автомобили , Куманово

VW Bora 1.9 tdi

2 900 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
10 окт. 19:04 Автомобили , Куманово

VW Bora

2 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
16 септ. 14:49 Автомобили , Куманово

VW Bora 1.9tdi

3 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
15 мај 22:18 Автомобили , Куманово

VW BORA TDI

3 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
24 јун. 17:36 Автомобили , Куманово

VW BORA 1.9 TDI 96 PS-02 SVAJCARIJA

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
16 јун. 00:00 Автомобили , Куманово

VW BORA -98

3 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 20 000 - 24 999
05 јун. 20:00 Автомобили , Куманово

VW BORA 1.9 TDI 101 KS -03 NOVO

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
12 мај 15:06 Автомобили , Куманово

VW Bora 1.9 TDI 101 K 74 KW -04 NOVO

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
19 фев. 00:39 Автомобили , Куманово

VW BORA 1.9 TDI 116 p6 brzini -01

3 400 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
23 дек. 00:39 Автомобили , Куманово

VW Bora 116 KS 1.9 TDI -00

3 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
30 авг. 19:48 Автомобили , Куманово

VW Bora nov uvoz od CH -01

3 550 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
27 мај 12:18 Автомобили , Куманово

VW Bora -01

2 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
17 апр. 02:56 Автомобили , Куманово

VW Bora -00

3 150 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток