Македонски | Shqip | English |

Струга | Возила | Автомобили | VW Volkswagen | Bora

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


Вчера 16:25 , ,

VW BORA 1.9 TDI

3 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
04 мар. 01:38 ,

VW BORA TDI

1 450 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
02 мар. 10:13 ,

TOP SEAT IBIZA 1.4 TDI -05 KLIMA ZAMENA

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
01 мар. 09:27 , ,

VW Bora 1.9 tdi 116ks 6 brzini klima extra

2 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
22 фев. 10:43 , ,

Volswagen Bora 110ks odlicna

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
11 фев. 15:05 , ,

VW Bora CENATA NE E FIKSNA

2 600 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
24 јан. 23:32 ,

VW BORA -02

1 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
06 јан. 19:27 , ,

VW BORA 1.9 TDI 66 KW AUTOMATIK TEMPOMAT

2 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
23 ноем. 02:51 , ,

VW BORA 1.9 TDI 131 ks 2002 god

2 400 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
23 окт. 21:21 , ,

VW Bora 1.9 TDI

2 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток