Македонски | Shqip | English |

Цела Македонија | Возила | Автомобили | VW Volkswagen | Buggy

28 мар. 13:47 , ,

VW NEW BEETLE BUBA CABRIO

9 999 ЕУР Намалена цена

Година: 70-тите
Километража: 0 - 4 999
03 ноем. 21:30 , ,

VW Buggy -81

Година: 1981
Километража: 250 000 - 299 999
13 јул. 12:25 Претпријатие , ,

VW BUBA -05

Година: 2005
Километража: 10 000 - 14 999
01 окт. 17:55 , ,

VW Buggy -70

500 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 60 000 - 64 999
21 мај 17:33 ,

VW Buba Buggy so mnogu mala potrosuvacka -02

3 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 140 000 - 149 999
12 мар. 21:19 , ,

VW Buggy -98

2 900 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток