Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | VW Volkswagen | CC

Денес 10:31
Линк
, ,

Volkswagen Passat CC R - Line

13 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999

Денес 18:25 , ,

VW CC -12

16 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 10:31
Линк
, ,

Volkswagen Passat CC R - Line

13 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 00:19 ,

VW CC 2.0 Tdi Bluemotion

22 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 22:07 ,

VW CC -14

Година: 2014
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 19:24 ,

VW Passat CC 4 motion

8 025 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 00:00 , ,

VW Passat CC 2.0 140 ks 180.000km

15 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
04 авг. 01:25 , ,

VW Passat cc 2.0TDI TOP SOSTOJBA NOV

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
04 авг. 01:11 , ,

VW Passat cc 2.0TDI TOP SOSTOJBA NOV

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
02 авг. 08:44 Претпријатие ,

VW PASSAT CC 2.0TDI 10 MOZNA ZAMENA

11 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
28 јул. 09:37 , ,

VW PASSAT CC 2.0 TDI BLUEMOTION UVOZ OD GERMANIJA

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
25 јул. 00:04 , ,

PASAT CC

17 300 ЕУР

Година: 2013
Километража: 95 000 - 99 999
23 јул. 21:30 , ,

Se prodava

17 300 ЕУР

Година: 2012
Километража: 95 000 - 99 999
20 јул. 00:19 , ,

PASAT CC

17 300 ЕУР

Година: 2012
Километража: 95 000 - 99 999
26 јун. 23:25 Претпријатие ,

VW PASSAT CC 2.0TDI 140 ks. 2009 god

9 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
19 јун. 22:43 , ,

Passat CC

8 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
06 јун. 11:53 ,

VOLKSWAGEN CC 2.0L CR TDI 100KW BMT 4D

9 400 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
26 мај 12:42 ,

PASSAT CC 2.0 TDI REG+ZEL KAR TOP SOSTOJBA

10 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
05 апр. 21:59 , ,

VW PASSAT CC 2.0 TDI KAKO NOVO

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
12 јан. 12:42 ,

VW Passat CC 2.0Tdi

Година: 2009
Километража: 15 000 - 19 999
08 јан. 18:44 ,

VW PASSAT CC 2.0TDI 140Ks

11 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
06 дек. 00:08 ,

VW Passat cc

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
29 окт. 18:27 ,

VW CC

23 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 100 000 - 109 999
28 окт. 14:09 ,

VW CC

8 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
28 окт. 12:10 ,

VW CC

7 100 ЕУР

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
18 окт. 22:31 , ,

VW PASSAT CC 2.0 TDI EXTRA CENA

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
23 авг. 10:55 , ,

VW PASSAT CC 2.0 DSG

10 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
19 авг. 22:06 , ,

Volkswagen Passat CC

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
15 авг. 12:43 , ,

VW CC 2.0 TDI

19 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 130 000 - 139 999
24 јул. 15:58 , ,

Volkswagen CC 2012/3 Najnov model 150.000km BG tab

12 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
11 јун. 19:05 , ,

VW Pasat cc

12 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
11 јун. 12:24 , ,

VW CC -14

20 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 140 000 - 149 999
24 мај 16:52 , ,

VW Passat CC -14

19 999 ЕУР

Година: 2014
Километража: 50 000 - 54 999
19 апр. 12:46 ,

VW Passat CC 2.0TDI DSG 140ks

12 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
28 мар. 00:33 ,

VW Passat cc

17 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
17 окт. 17:36 ,

VW Passat cc sportback

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
13 окт. 09:31 ,

VW Passat CC sportback

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
30 септ. 23:14 , ,

VW Pasat cc 2.0 tdi 4-motion -13

20 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
29 септ. 20:38 , ,

VW Passat CC

Година: 2009
Километража: 300 000 - 349 999
21 септ. 16:27 , ,

VW Passat CC EXTRA

14 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
08 мај 14:57 , ,

Volkswagen CC

26 999 ЕУР

Година: 2014
Километража: 40 000 - 44 999
11 фев. 20:14 , ,

VW Passat

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
14 јан. 02:57 , ,

VW Passat CC 170PS

12 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
15 окт. 11:56 , ,

VW Passat CC

26 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 100 000 - 109 999
31 јул. 00:50 , ,

VW Passat cc -08

13 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
17 мај 11:59 , ,

VW Passat cc

10 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 15 000 - 19 999
16 мај 20:14 , ,

VW PASSAT CC

12 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 15 000 - 19 999
25 дек. 11:37 , ,

VW Passat CC

14 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
25 јун. 23:47 ,

VW PASSAT CC 2.0 TDI -09

16 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
04 јун. 21:52 , ,

VW Passat CC 2.0TDI -09 Full oprema Germanski

12 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток