Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | VW Volkswagen | Crafter

11 авг. 21:17 ,

VW Crafter 2.0 dizel

Година: 2012
Километража: 250 000 - 299 999
10 авг. 15:18 , ,

VW Crafter -07

10 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
29 окт. 11:41 , ,

VW CRAFTER

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
17 јун. 16:14 , ,

VW CRAFTER 3 kombinja

Година: 2012
Километража: 300 000 - 349 999
30 апр. 10:29 Претпријатие ,

VW CRAFTER 2.5 TDI -10

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
06 апр. 20:03 , ,

VW CRAFTER 2.5.TDI

9 450 ЕУР

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
09 мар. 20:47 , ,

VW Crafter

9 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
04 фев. 13:31 Претпријатие ,

VW CRAFTER 2.0 TDI 140 PS -14 KAKO NOVO

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
29 дек. 18:43 ,

VW Crafter

9 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
08 окт. 16:35 ,

VW CRAFTER PATNICKI VOZILA

8 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
13 јун. 14:49 ,

WW CRAFTER

8 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
03 мај 13:35 , ,

VW Crafter Patar

4 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
20 ноем. 10:56 ,

VOLKSWAGEN CRAFTER 2.0 TDI

Година: 2014
Километража: 80 000 - 84 999
01 јул. 16:09 , ,

VW Crafter

14 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
22 јун. 08:14 , ,

VW Crafter Kombi

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
17 дек. 15:53 , ,

VW Crafter 18 lica

26 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
02 окт. 11:42 ,

VW Crafter frizider Tdi -09

12 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
10 јун. 08:42 ,

VW CRAFTER -06

7 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
29 окт. 16:11 , ,

VW Crafter -06

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
17 фев. 11:42 , ,

VW CRAFTER 35 -06

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток