Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | VW Volkswagen | Fox

05 авг. 21:35 , ,

VW Fox 1.2 40 kv -06

2 750 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
04 авг. 08:49 Претпријатие ,

VOLKSWAGEN FOX 1.4 75KS. NOVO VOZILO 156 000KM.

2 750 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
03 авг. 00:46 , ,

VW Fox

2 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
30 јул. 07:30 Претпријатие ,

VW FOX 1.4 TDI -06

2 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
22 јул. 15:13 , ,

VW POLO FOX 1.2 ATEST PLIN,KLIMA, REGISTRIRANO

2 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 110 000 - 119 999
18 јул. 16:24 , ,

Volkswagen Fox

1 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
02 јул. 14:46 , ,

VW Fox -05

1 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
03 мар. 16:28 ,

VW Fox -06

2 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
18 фев. 19:45 , ,

Wolkswagen FOX

2 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 80 000 - 84 999
19 јан. 11:57 ,

Vw Fox 1.4 Tdi

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
27 дек. 22:16 , ,

VW Fox -05

Година: 2005
Километража: 0 - 4 999
18 дек. 08:59 Претпријатие ,

Volkswagen Fox 1.4 i klima

2 450 ЕУР

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
09 дек. 16:10 , ,

VW Fox 1.4 TDI

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
22 ноем. 13:13 ,

VW Fox

1 800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
18 ноем. 19:44 ,

VW POLO FOX

3 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
28 септ. 19:12 , ,

VW FOX 1.4benzin -08 crna boja

3 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
19 септ. 13:59 , ,

VW Fox 1.2 benzin

1 920 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
19 септ. 13:55 , ,

VW Fox

2 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
01 јул. 19:35 , ,

VW FOX -06 1.2 benzin reg. -20

2 250 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
25 јун. 16:50 ,

VW FOX 1.4TDI 75KS 5brz -07 PRO AutoClub

2 650 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
17 јун. 11:17 Претпријатие ,

VW Fox 1.4TDI 75ks 4L/100km KLIMA -06

2 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
12 јун. 15:52 , ,

VW Fox -06

2 550 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
11 јун. 12:24 ,

VW FOX 1.4

2 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 110 000 - 119 999
01 јун. 01:08 , ,

VW Fox 1.4 Tdi -07 Klima

2 799 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
25 мај 18:47 ,

WV Fox 1.4 benzin

2 350 ЕУР

Година: 2005
Километража: 100 000 - 109 999
08 мај 16:40 , ,

VW Fox 1.4 Tdi -06 klima

2 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
21 апр. 20:08 , ,

VW Polo Fox 1.2 Novo

2 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
27 фев. 16:52 ,

VW Fox

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
16 фев. 09:50 Претпријатие ,

VW FOX 1.2 BENZIN -05 KAKO NOVO

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
15 фев. 10:11 , ,

VW FOX

Година: 2008
Километража: 95 000 - 99 999
21 ноем. 21:46 ,

VW Fox

3 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
14 окт. 01:11 , ,

VW Fox

3 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
06 окт. 16:04 , ,

VW Fox

3 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
02 септ. 16:13 ,

VW Fox 1.2

2 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
02 септ. 15:02 , ,

VW Polo FOX 1.2tsi -11 Full

3 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
24 авг. 11:24 , ,

VW FOX 1.2 Benzin- plin

2 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
25 јул. 16:16 ,

VW FOX 1.4 benzinec 75 ks

3 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
19 јул. 17:25 ,

VW Fox 1.2

4 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
17 јул. 01:55 ,

WV Fox 1.2

4 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
23 јун. 19:06 ,

VW Fox Tdi

2 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
21 јун. 04:27 , ,

VW Fox

1 300 ЕУР

Година: 1996
Километража: 15 000 - 19 999
01 јун. 22:10 ,

VW Fox 1.4 Tdi

3 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 100 000 - 109 999
13 мај 00:06 , ,

VW Fox 1.2

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
23 апр. 13:56 , ,

VW FOX ITNO

3 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
17 фев. 09:23 , ,

VW POLO FOX 1.4TDI 51KW 05 AUTO KODEKS

2 690 ЕУР

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
28 јан. 21:15 ,

VW Fox tdi klima moze i zamena

3 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
03 дек. 19:52 ,

VW Fox

2 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
03 дек. 17:38 ,

VW FOX 1.2 Benzinec -07 mk tablici

3 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
Кон почеток