Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | VW Volkswagen | Golf

Golf , 6843
Golf Plus , 180
Вчера 12:46
Линк
, ,

VW Golf 1.6 dizel

7 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
09 авг. 03:46
Линк
, ,

VW Golf 7 redizanj

16 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 30 000 - 34 999

Денес 20:10 ,

KTM 459cc 2017

4 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 19:41 , ,

VW Golf 5 SPORTLINE

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 19:30 , ,

VW GOLF 6 2.0TDI 110ks -09Edition ZAMENA

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 19:12 ,

VW Golf 5 klimatronik 1.9 tdi Extra

4 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 18:02 ,

VW GOLF 5 1.9 TDI 105KS KLIMATRONIK

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:31 Претпријатие , ,

VOLKSWAGEN GOLF 7 1.6 TDI 81KW 6 BRZINI NAVIGACIJA

10 800 ЕУР

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 16:26 Претпријатие , ,

VW GOLF 6 1.6 TDI 77KW BLUEMOTION NOV

6 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 16:23 ,

VW Golf 5

4 990 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:19 Претпријатие , ,

Volkswagen GOLF 2.0 TDI

2 750 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:19 Претпријатие ,

VW Touran 1.9 TDI 105KS 6 Brzini 7 Sedista -05

4 350 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:00 , ,

VW Golf 6 R 82 000km

7 100 ЕУР

Година: 2011
Километража: 80 000 - 84 999
Денес 15:19
Линк
, ,

VW Golf 5 1.4 benzin trendline -06

3 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 14:32 ,

VW Golf 6 2.0

8 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:06 Претпријатие ,

VW Golf 6 2.0 TDI 110 KS Full -08 Avto Connect

7 450 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 13:59 , ,

VW GOLF 6 1.6 TDI Highline NEUVEZUVAN

8 600 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 13:58 Претпријатие ,

VW Golf 2.0 TDI 140 KS 6 Brzini Full -04

3 650 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:07 Претпријатие , ,

VW GOLF 6 1.6 TDI -12

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 13:01 , ,

VW GOLF 7 TDI DSG -15

15 800 ЕУР

Година: 2015
Километража: 45 000 - 49 999
Денес 12:58 Претпријатие ,

VW GOLF 6 DSG 2.0 TDI 140 PS HIGHLINE -10

8 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:58 Претпријатие , ,

VW GOLF 7 1.6TDI -16

11 800 ЕУР

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 11:38 , ,

VW Golf 5 1.9 TDI

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 09:49 ,

VW Golf 2.0TDI s-line extra ponuda

5 100 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 09:14 Претпријатие ,

VW GOLF 5 1,9 TDI 105 KS -05

3 950 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 09:07 , ,

VW Golf 5 1.9 TDI ODLICEN 6 brzini

4 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 06:14 , ,

VW Golf 3 1.9 TDI Variant

2 100 ЕУР Намалена цена

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 02:26 ,

VW Golf 5 2.0 tdi 6 brz -07

4 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 01:55 ,

VW Golf 4

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 20 000 - 24 999
Вчера 23:50 , ,

VW GOLF 5 -08 1.4 benzin i plin

5 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 23:48 , ,

VW Golf

Година: 2006
Километража: 95 000 - 99 999
Вчера 23:46 ,

VW Golf 3 1.9

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 23:46 ,

VW Volkswagen Golf 3 1.9 obicen

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:24 ,

Golf 5

11 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 23:24 ,

Golf 4 1.9 Tdi

1 400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 23:24 , ,

Prodavam golf5+

1 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 23:24 ,

071 769 769 Viber - Whatsapp

4 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:20 , ,

VW Golf 4 dti 101 zamena mercedes

2 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 25 000 - 29 999
Кон почеток