Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | VW Volkswagen Golf

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | VW Volkswagen Golf | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

12 јун. 08:47
Линк
, ,

VW GOLF 1.9TDI BLUEMOTION

4 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 10:36
Линк
, ,

Golf 5

3 850 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
10 јун. 14:13
Линк
,

VW GOLF 7 1.2 TSI

8 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999

Денес 03:54 , ,

VW Golf vo odlicna sostojba nov 1.9 77kv

5 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 03:17 , ,

VW Golf 3 karavan

1 400 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 02:39 ,

VW Golf 7 1.6 -13

13 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 00:41 , ,

VW Golf 2.0 gti

Година: 1994
Километража: > 500 000
Денес 00:41 ,

VW Golf 4

2 900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:18 ,

VW Golf 5 1.9tdi 105ks 2008 bluemotion

3 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 23:08 ,

VW Golf 6 Highline 1.4 TSI 122 ks 2011

5 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 21:06 ,

VW Golf 6 highline 2009 1.4tsi dsg F1 160ps

8 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 95 000 - 99 999
Вчера 21:03 , ,

VW Golf 5 1.9 Full Oprema

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 20:10 ,

KTM 459cc 2017

4 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 20:04 Претпријатие ,

Golf 4 1.9 tdi god 2000,full oprema...

2 100 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 10 000 - 14 999
Вчера 19:58 Претпријатие ,

Golf 4 1.9 tdi god 2000,full oprema...

2 100 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 10 000 - 14 999
Вчера 19:41 , ,

VW Golf 5 SPORTLINE

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 19:12 ,

VW Golf 5 klimatronik 1.9 tdi Extra

4 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 17:03 , ,

Golf R line

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 16:23 ,

VW Golf 5

4 990 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 14:37 ,

Се Продава Golf 5 TDI 1.9 (Без царина)

3 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 14:32 ,

VW Golf 6 2.0

8 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 12:07 ,

VW GOLF VII 1.6TDI DPF 105KS 2014G...PRV GAZDA...SERVISNA!

10 499 ЕУР

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 11:53
Линк
, ,

VW Golf 2.0 TDI

7 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 11:38 , ,

VW Golf 5 1.9 TDI

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 11:17 , ,

Golf 5

3 850 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 10:36 , ,

Golf 5

3 850 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 09:49 ,

VW Golf 2.0TDI s-line extra ponuda

5 100 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 09:07 , ,

VW Golf 5 1.9 TDI odlicen sest brzini

4 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 02:31 ,

VW Golf 7 dizel 2016

12 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 02:26 ,

VW Golf 5 2.0 tdi 6 brz -07

4 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 01:55 ,

VW Golf 4

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 20 000 - 24 999
Вчера 00:22 , ,

VW Golf 4 1.9TDI 131ps

3 350 ЕУР

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
12 јун. 23:50 , ,

VW Golf 5 2008 1.4 benzin i plin

5 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
12 јун. 23:46 ,

VW Golf 3 1.9

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
12 јун. 23:46 ,

VW Golf 3 1.9 obicen dizel

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
12 јун. 22:55 , ,

VW Golf 5 1.9tdi 2005 dizel

4 150 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
12 јун. 22:48 ,

Golf 5 1.9tdi 2006 REGISTRIRAN I SERVISIRAN

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
12 јун. 22:48 ,

Se prodav ispravna sostojba

3 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 10 000 - 14 999
12 јун. 22:47 ,

Ppp

Година: 2007
Километража: 0 - 4 999
12 јун. 22:46 , ,

VW Golf 6 2011 euro 5

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
12 јун. 22:32 , ,

VW Golf 4

3 350 ЕУР

Година: 2001
Километража: 15 000 - 19 999
12 јун. 22:17 , ,

Audi A3 2010 1.6tdi 105ks klima tempomat VW motor perfekten

6 990 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
12 јун. 22:05 , ,

AUDI A3 1.6TDI 90KS*2010G*REGIS.06/22*KLIMA*PANORAMA*TOP

6 990 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
12 јун. 22:05 , ,

VW Golf 6 1.6TDI 105ks MOZE ZAMENA ZA POEFTINA KOLA

7 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
12 јун. 22:05 , ,

Audi A3 2010 1.6tdi 105ks klima tempomat VW motor perfekten

6 990 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
12 јун. 21:58 , ,

AUDI A3 1.6TDI 90KS*2010G*REGIS.06/22*KLIMA*PANORAMA*TOP

6 990 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
12 јун. 21:55 , ,

VW Golf 6 1.6TDI 105ks MOZE ZAMENA ZA POEFTINA KOLA

7 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
12 јун. 20:13 ,

VW Golf 6 2.0tdi 110ps

9 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | VW Volkswagen Golf | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации