Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | VW Volkswagen | Golf Plus

07 авг. 11:02 Претпријатие , ,

VW GOLF 5 PLUS 2.0 TDI 8v MOBIL-STEF

4 250 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
06 авг. 21:13 ,

VW Golf plus -12

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
05 авг. 00:00 Претпријатие ,

VW GOLF PLUS 1.9 TDI 105 ks.2005 god.

4 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
29 јул. 11:35 Претпријатие ,

VW Golf 5 Plus 2.0 TDI 8V DSG SO FULL OPREMA-08

4 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
24 јул. 18:11 , ,

VW GOLF 5 PLUS 1.4 BENZIN

Година: 2005
Километража: 100 000 - 109 999
10 јул. 15:47 Претпријатие ,

VW GOLF 5 PLUS

5 250 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
08 јул. 16:46 ,

VW GOLF 6 PLUS 2.0TDI 140KS -09

6 100 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
30 јун. 18:01 ,

VW GOLF 6 1.6 TDI -10

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
27 јун. 15:18 ,

se prodava

5 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
25 јун. 02:54 ,

Golf Plus 1.9TDI

4 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
23 јун. 21:02 ,

VW Golf 5 plus 1.9 TDI 105 PS

4 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
21 мај 11:46 , ,

VW Golf plus 1.9 tdi -05

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
17 мај 03:35 , ,

����Golf plus 1.9 tdi 2005

3 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
23 апр. 19:21 , ,

VW Golf V Plus 1.9 TDI Perfekten

4 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
24 мар. 08:17 ,

VW Golf 5 Plus -06

4 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
07 мар. 16:22 ,

VW GOLF PLUS 1.9 TDI 77KW -06

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
26 фев. 15:06 , ,

VW Golf 5+

5 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
15 фев. 13:39 ,

VW GOLF 5 1.9TDI 105KS -08 PLUS MODEL UNIKAT

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
12 фев. 15:05 ,

VW GOLF 5 TDI KAKO NOV SPORTLINE MODEL PROMOCIJA

3 750 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
11 фев. 20:34 , ,

VW Golf 5 plus -07

5 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
06 фев. 21:38 ,

VW Golf 5 plus 1.9 tdi

4 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
03 фев. 13:10 , ,

VW Golf V Plus sport GOAL 2.0 TDI

4 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
28 јан. 14:35 , ,

VW Golf 5 Plus -05

5 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 75 000 - 79 999
18 јан. 18:24 ,

VW Golf 5 Plus -08

4 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
17 јан. 18:51 Претпријатие ,

VW GOLF PLUS 1.9TDI 105KS -07 ELIT AUTO

4 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
03 јан. 12:26 , ,

VW GOLF 5 PLUS

5 850 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
21 дек. 19:36 , ,

VW Golf 5 plus

4 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
21 дек. 13:27 ,

VW GOLF 5 PLUS 1.9 TDI 105KS -06 NA 164.000KM

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
13 дек. 18:20 ,

VW GOLF PLUS 1.9TDI 105KS SPORTLINE -06 UNIKAT

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
25 ноем. 12:02 ,

VW Golf plus

4 599 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
22 ноем. 10:40 ,

VW GOLF Plus 1.9 TDI 105 ks

4 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
18 ноем. 14:16 ,

VW Golf1.9 tdi

4 050 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
08 ноем. 17:49 , ,

VW Golf Plus

Година: 2008
Километража: 70 000 - 74 999
30 окт. 01:29 ,

VW GOLF 5+

4 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
22 окт. 20:19 ,

VW Golf 5 Plus

Година: 2006
Километража: 80 000 - 84 999
16 окт. 22:53 ,

VW Golf 5 plus

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
14 окт. 09:23 , ,

VW Golf 5 plus 1.9 TDI Perfekten

4 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
28 септ. 21:04 , ,

VW Golf 5plus 1.6 benzin plin -06

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
23 септ. 13:23 ,

VW GOLF 5 PLUS 1,9 godina

5 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
22 септ. 13:03 , ,

VW Golf Plus Cross 1.9 TDI

7 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
19 септ. 13:59 ,

VW Golf

4 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток