Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | VW Volkswagen | Golf Sportvan

25 јун. 03:05 , ,

ce prodava golf 3 dizel 750€ itno .

750 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
18 јун. 00:08 , ,

Golf 3

1 500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 25 000 - 29 999
05 јун. 10:24 ,

Golf 7 sportvan 2016 ODLICEN!

13 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 130 000 - 139 999
09 окт. 00:31 ,

Golf 4 Karavan Dizel 1.9, Ozean

3 900 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
05 јун. 15:35 ,

VW GOLF V VARIANT SPORT 1.9TDI

5 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
06 јул. 01:03 ,

VW Golf 4 TDI 1.9

2 800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
01 јун. 22:55 ,

VW Golf 1.9 tdi

6 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
17 ноем. 20:10 , ,

VW Golf 4

2 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 25 000 - 29 999
Кон почеток