Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | VW Volkswagen Golf | Крива Паланка

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор , по категорија Автомобили , или по локација Крива Паланка , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | VW Volkswagen Golf | Крива Паланка или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 21:55 Претпријатие ,

VW Golf 5 1.9 105 ks

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 11:28 Претпријатие ,

VW Golf 7 -16

11 080 ЕУР

Година: 2016
Километража: 180 000 - 189 999
26 фев. 18:25 ,

Se prodava golf 5 2008godina GT OPREMA

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
12 фев. 09:23 Претпријатие ,

VW Golf 2.0 TDI

5 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
08 фев. 17:30 ,

VW GOLF 6 2.0 TDI 140KS 2011G. HIGHLINE SERVISNA

7 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
07 фев. 15:23 ,

Vw golf 1.9tdi 105ks sportline 2008

4 750 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
29 јан. 10:51 Претпријатие ,

VW GOLF 6 HIGHLINE 2.0TDI 110KS

7 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
16 јан. 23:11 Претпријатие ,

VW Golf 6 2.0TDi 110ks DSG HIGHLINE -10

7 550 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
02 јан. 17:18 ,

VW GOLF 5 1.9 TDI 105KS 2008G. GT SPORT 4 MOTION

5 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
27 дек. 15:51 ,

VW GOLF 2.0 TDI 143KS HIGHLINE -09 FABRIKA

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
12 дек. 19:42 Претпријатие ,

VW GOLF 1.9 TDI 07

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
08 дек. 00:51 ,

Vw Golf 6 2.0Highline 160,000 Servisna istorija

7 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
22 ноем. 00:49 ,

VW GOLF 5 1.9 TDI 105KS 2008G. SPORTLINE GOAL EDIT

4 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
21 ноем. 19:45 Претпријатие ,

VW GOLF 1.9 TDI 105 KS 05

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
17 ноем. 18:19 Претпријатие ,

VW GOLF 2,0 TDI 8 VENTILA DSG AUTOMATIC

5 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
15 ноем. 00:04 Претпријатие ,

VW Golf 5 1.9TDi 105ks *SPORTLINE* - 2007

3 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
14 ноем. 12:38 ,

VW GOLF 1.6 TDI 105-R-LINE BODY-NAVI-NOVI GUMI-11

6 950 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
08 ноем. 08:01 ,

VW GOLF 5 1.9TDI 105ks 6BRZINI SPORTLINE MAKSAUTO

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
21 окт. 12:20 Претпријатие ,

VW Golf 1.9TDI DSG 148000km -09

5 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
15 окт. 19:35 Претпријатие ,

VW GOLF 1.9TDI 105KS KLIMATRONIK ELIT AUTO

4 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
10 окт. 09:09 Претпријатие ,

VW Golf 5 1.9TDi 105ks SPORTLINE - 08

4 950 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | VW Volkswagen Golf | Крива Паланка не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации