Пазар3 огласи | Се продава | Возила | Автомобили | VW Volkswagen Golf

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава | Автомобили | VW Volkswagen Golf | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

16 јун. 14:58
Линк
, ,

VW Golf 7 1.6 TDI 110HP bluemotion

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 23:05
Линк
, ,

VW Golf

9 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 65 000 - 69 999
15 јун. 11:15
Линк
, ,

VW Golf 5 dizel 1.9 tdi 2005

3 850 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999

Денес 23:05 , ,

VW Golf

9 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 65 000 - 69 999
Денес 22:55 , ,

VW Golf 5 1.9tdi 2005 dizel

4 150 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 22:32 , ,

VW Golf 4

3 350 ЕУР

Година: 2001
Километража: 15 000 - 19 999
Денес 20:13 ,

VW Golf 6 2.0tdi 110ps

9 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 19:11 ,

VW GOLF 5 1.4 TSI

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 18:31 ,

VW Golf 6 1.6 TDI

8 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 18:06 ,

VW Golf 5 1.9 dizel 105ks

4 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:26 , ,

VW Golf 7 1.2 TSI bluemotion

11 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 16:20 , ,

VW GOLF 5 2.0 TDI REG FULL OPREMA

3 150 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 15:45 ,

VW Golf 5

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 15:24 Претпријатие ,

VW Golf 7 Sportsvan 1.6Tdi 116hp Dsg Comfortline

13 700 ЕУР

Година: 2017
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 15:08 , ,

VW Golf 5 1.9 TDI

4 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 14:53 Претпријатие , ,

VW Golf 1.6 tdi

6 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 13:30 , ,

VW Golf 5 GT SPORT

6 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:03 , ,

VW Golf 2017 1.6tdi

11 300 ЕУР

Година: 2017
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 12:32 ,

VW GOLF VII 1.6TDI DPF 105KS 2014G...PRV GAZDA...SERVISNA!

10 499 ЕУР

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 12:17 , ,

VW Golf 1.6 dsg

Година: 2012
Километража: 15 000 - 19 999
Денес 11:36 Претпријатие ,

VW Golf 7 1.6Tdi 90hp

13 200 ЕУР

Година: 2018
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 11:02 , ,

VW GOLF 4 TDI 1,9 ODLICNA SOSTOJBA NE E OD UVOZ

3 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:58 ,

VW GOLF 7 1.6 -13

9 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 10:27 Претпријатие , ,

VW Golf 5 2.0 fsi sport

3 990 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:19 Претпријатие , ,

VW Golf 6 1.6tdi 77kw 2011 super

6 699 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 09:21 Претпријатие , ,

VW GOLF 1.4 TSI CH 130000 km

4 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 09:11 , ,

VW Golf 6 2.0 TDI Highline

8 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 01:56 , ,

VW Golf 5 1.9 TDI -06

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 01:05 ,

VW Golf 3 benzin plin 1995 itno

1 100 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:42 ,

VW Golf -06

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:23 , ,

VW Golf 6 1.4

7 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 22:55 Претпријатие ,

VW Golf 5 1.9 105 ks

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 22:47 , ,

VW Golf 3 ITNO

1 650 ЕУР

Година: 1995
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 22:21 Претпријатие , ,

VW Golf 6 2.0tdi 110ks 2009 MK

6 299 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 21:48 ,

VW Golf 6R -11

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 21:13 ,

VW Golf

1 200 ЕУР

Година: 1992
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 21:11 , ,

VW Golf 6 Karavan

8 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 20:41 , ,

VW Golf 3 -94

1 000 ЕУР

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 18:55 ,

VW Golf

1 800 ЕУР

Година: 1995
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 18:33 , ,

VW Golf 5 170ps GT

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 17:38 , ,

VW Golf 7 1.6 110ps 2014

13 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 17:30 , ,

VW Golf 5 4MOTION 4x4 1.9TDI

4 699 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 17:14 , ,

VW Golf 7 1.6 TDI 110ks 2015 bluetdi variant

9 200 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 16:19 Претпријатие , ,

VW Golf 2.0 tdi 2006

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 16:02 Претпријатие ,

VW Golf 5 1.9 TDI 77kw 105ks bluemotion

4 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава | Автомобили | VW Volkswagen Golf | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации