Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | VW Volkswagen Golf | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | VW Volkswagen Golf | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

24 апр. 13:28
Link:
, ,

Golf 5 vo odlichna sostojba

3 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999

Денес 08:00 Претпријатие , ,

VW Golf 1.6 tdi

6 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 09:37 Претпријатие , ,

VW Golf 7 1.6tdi AutoMilano sest meseci garancija

11 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 95 000 - 99 999
06 мај 21:11 , ,

VW Golf 6 Karavan

8 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
06 мај 17:30 , ,

VW Golf 5 4MOTION 4x4 1.9TDI

4 699 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
06 мај 15:25 , ,

VW Golf 4 1.9 TDI 74kw

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
06 мај 11:19 , ,

VW Golf 6 1.6tdi 2010 highline euro 5

6 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
05 мај 21:25 Претпријатие , ,

VW Golf MK 6 2.0tdi 110ks 2009

6 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
30 апр. 10:10 Претпријатие , ,

VW Golf 1.9 TDI

4 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
30 апр. 08:40 Претпријатие , ,

VW Golf 6 1.6 tdi eu5 2009 Avto Zveki

6 100 ЕУР Price Reduced

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
27 апр. 03:36 , ,

Golf 5 benzin/plin

3 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
25 апр. 21:36 Претпријатие , ,

Golf VI 2.0 140ks Highline Pro avto market

7 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
25 апр. 10:56 Претпријатие , ,

VW Golf 6 1.6 102ks Bifuel benzin fabricki plin

6 ЕУР Price Reduced

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
24 апр. 13:28 , ,

Golf 5 vo odlichna sostojba

3 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
13 апр. 19:10 , ,

VW Golf 6 1.6tdi 2010

6 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
12 апр. 20:06 Претпријатие , ,

VW GOLF 6 1.6TDI 105HP -09

7 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
12 апр. 15:29 Претпријатие , ,

VW GOLF 7 2.0TD 150HP -13

11 800 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
11 апр. 09:49 Претпријатие , ,

VW Golf 1.9 TDI Full oprema

3 000 ЕУР Price Reduced

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
08 апр. 12:17 , ,

VW Golf 5 dizel 1.9 TDI 77kw 105ks

4 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
05 апр. 02:52 , ,

VW Golf 6 tdi 2011

6 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
29 мар. 12:46 Претпријатие , ,

VW GOLF 1.6TDI 110HP -15

11 600 ЕУР

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
29 мар. 10:08 Претпријатие , ,

VOLKWAGEN GOLF 7 1.6TDI 105HP HIGHLINE 2015

12 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
15 мар. 21:48 , ,

GOLF 5 1.9 TDI 105KS

4 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
15 мар. 04:34 , ,

Vw Golf 7 tdi 2.0, 150 ks 2013 god

11 300 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
14 мар. 20:17 Претпријатие , ,

VOLKSWAGEN GOLF 7 1.6 HIGHLINE

10 800 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
14 мар. 10:23 , ,

Vw Golf 7 tdi 2.0 , 150 ks ,2013 god

11 300 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
11 мар. 19:38 , ,

GOLF 7 1.6 TDI 81KW 2016g VO PERFEKTNA SOSTOJBA

11 300 ЕУР

Година: 2016
Километража: 130 000 - 139 999
03 мар. 10:50 Претпријатие , ,

VW GOLF 5 1.6i 74kw -07 AUTOBERN

4 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
18 фев. 19:07 Претпријатие , ,

VWVOLKSVAGEN GOLF 5 1.9TDI AUTOBERN

4 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
18 фев. 19:04 Претпријатие , ,

VW GOLF 5 2.0TDI AUTOBERN

3 950 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
07 фев. 15:15 , ,

VW GOLF 5

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
07 фев. 12:55 , ,

VW Golf 5 1.9 TDI -08

4 950 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
03 фев. 21:05 , ,

Golf 6 1.6 tdi 105ks

8 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 85 000 - 89 999
01 фев. 23:37 Претпријатие , ,

Golf VI 1.6 tdi 105ks Highline 2010g Pro Avto Market

6 990 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
01 фев. 01:59 , ,

Golf 5 tdi

5 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
22 јан. 10:00 , ,

VW Golf 7 1.6 TDI Manual

9 700 ЕУР

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
21 јан. 11:53 , ,

VW Golf 6 -10

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
15 јан. 08:23 , ,

VW Golf 5 2.0 TDI 140KS -05

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
06 јан. 12:48 , ,

Golf 5 1.6 benzin /metan

4 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
22 дек. 23:56 Претпријатие , ,

Golf 6 2.0 tdi 140ks highline Pro Avto Market

7 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
19 дек. 10:12 , ,

KORISTENI VOZILA VO ODLICNA SOSTOJBA

9 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 90 000 - 94 999
10 дек. 20:34 , ,

VW GOLF 4

1 800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
10 дек. 01:17 , ,

Golf 3

1 300 ЕУР

Година: 1996
Километража: 20 000 - 24 999
10 дек. 01:17 , ,

Prodavam golf5+ 5400euro

5 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
04 дек. 18:20 Претпријатие , ,

Golf VI 1.6 75 kw 102ks benzin/fabricki plin 2010

7 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
19 ноем. 18:08 Претпријатие , ,

Golf 5 1.9 105ks 2004 g registriran

3 750 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
17 ноем. 00:30 Претпријатие , ,

Golf 6 2.0 GTD 170ps 180 000 km Pro Avto Market

10 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
05 ноем. 02:40 , ,

Golf 3

100 МКД

Година: 1992
Километража: 100 000 - 109 999
05 ноем. 02:40 , ,

Golf 3

Година: 1992
Километража: 100 000 - 109 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | VW Volkswagen Golf | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации