Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | VW Volkswagen Golf | Струмица

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Струмица , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | VW Volkswagen Golf | Струмица или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 09:49 ,

VW Golf 2.0TDI s-line extra ponuda

5 100 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
10 мај 10:58 ,

VW GOLF 7 1.6 -13

9 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
04 апр. 18:39 Претпријатие ,

Golf 6 DSG

8 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
29 мар. 11:30 Претпријатие ,

VW Golf 5

4 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
25 мар. 08:53 ,

VW Golf 6 Variant 2.0 tdi

6 899 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
10 мар. 14:45 ,

Gumi 195 65 R15

150 ЕУР

Година: 2003
Километража: 20 000 - 24 999
08 мар. 14:45 ,

VW Golf 5 1.9 -05

4 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
22 фев. 16:21 ,

Golf 3

Година: 1993
Километража: 300 000 - 349 999
21 ноем. 15:47 ,

Se prodava golf 4 sdi

1 100 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
14 ноем. 20:12 ,

Polovni auto delovi za golf 3

1 ЕУР

Година: 1994
Километража: 190 000 - 199 999
29 септ. 12:50 Претпријатие ,

Rent a car VW Golf Caravan

1 470 МКД / дневно

Година: 2018
Километража: 55 000 - 59 999
29 септ. 12:50 Претпријатие ,

Rent a car VW Golf

1 470 МКД / дневно

Година: 2017
Километража: 55 000 - 59 999
08 септ. 14:20 ,

SE PRODAVA GOLF 3 1.9 DISEL

1 500 ЕУР

Година: 1997
Километража: 150 000 - 159 999
19 јул. 18:34 ,

VW Golf 6 1.4 TSI DONESEN OD Switzerland

8 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
02 јул. 23:55 ,

VW Golf 7 1.6 tdi

9 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 200 000 - 249 999
28 јун. 12:48 ,

Polovni auto delovi za golf 5

1 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
17 мар. 14:42 ,

VW Golf

1 500 ЕУР

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
05 мар. 11:59 ,

VW GOLF 6 GTD

7 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
27 јан. 19:01 ,

VW Golf 4 -99

2 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
19 дек. 16:26 ,

VW GOLF 4 1.9 TDI ITNO

2 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
03 септ. 23:15 ,

VW Golf 4 tdi 1.9 dizel

1 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
20 јун. 12:35 ,

VW GOLF 4 1.9. TDI

1 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
12 мај 11:20 ,

VW Golf 4 1.6 so atest plin

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
09 апр. 23:29 ,

VW Golf 4

Година: 1998
Километража: 160 000 - 169 999
09 фев. 17:31 ,

VW GOLF 5 1.9 TDI

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
02 фев. 22:08 ,

VW Golf 5 1.9 TDI

6 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
09 ноем. 09:07 ,

VW Golf 3 1.6

Година: 1995
Километража: 25 000 - 29 999
26 окт. 17:32 ,

VW GOLF

2 400 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
16 окт. 08:02 ,

VW GOLF 5 1.9 TDI

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
30 јул. 18:54 ,

VW Golf 7 2.0 TDI Bluemotion

13 999 ЕУР

Година: 2014
Километража: 140 000 - 149 999
23 јул. 12:36 ,

VW GOLF 5 2.0 TDI FULL OPREMA

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
27 мај 20:19 ,

VW GOLF 6 1.6TDI

8 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
20 мај 11:31 ,

VW GOLF 4 V5 2.3

2 600 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 130 000 - 139 999
02 апр. 20:39 ,

VW Golf 4 1.9 tdi

2 600 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
07 фев. 22:20 ,

VW Golf 5 1.4fsi

4 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
29 јан. 17:22 ,

VW Golf V 2.0tdi 8V

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
29 јан. 17:18 ,

VW Golf V 2.0tdi 8V

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
09 јан. 21:04 ,

VW Golf 5 2.0 TDI

3 580 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
04 јан. 00:37 ,

VW Golf 6

7 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
05 ноем. 21:07 ,

VW Golf 4 1.9TDI 131KS

3 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
17 окт. 21:55 ,

VW Golf IV 1.9 TDI (131 HP)

3 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
28 септ. 22:35 ,

VW Golf 1.9 TDI

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
23 септ. 17:05 ,

VW Golf 5 1.9 tdi 77 kw 105 hp

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
19 септ. 22:18 ,

VW Golf 4

2 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
05 септ. 21:58 ,

VW Golf 4 1.9TDI 90HP

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
01 септ. 10:15 ,

VW GOLF 4 1.9

3 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
09 авг. 17:00 ,

VW Golf 5 1.9 tdi

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
24 јул. 20:34 ,

VW Golf 5

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
21 јун. 21:40 ,

VW Golf AvtoPlac Interkom

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
08 мај 04:58 ,

VW Golf 4 14 16v

1 850 ЕУР

Година: 1998
Километража: 20 000 - 24 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | VW Volkswagen Golf | Струмица не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации