Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | VW Volkswagen | Кочани

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор , по категорија Автомобили , или по локација Кочани , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | VW Volkswagen | Кочани или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

22 фев. 12:37 ,

VW Golf 6 -13

7 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 250 000 - 299 999
20 фев. 10:48 Претпријатие ,

VW GOLF 6 1.6 TDI 105 KS 2010 G

6 400 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
19 фев. 09:33 Претпријатие ,

VW GOLF 5 1,9 TDI 105KS

3 750 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
13 фев. 12:05 ,

VW Golf 6 1.6 tdi

6 550 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
10 фев. 09:10 Претпријатие ,

VW GOLF PLUS 1,9 TDI 105 KS SPORT

3 950 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
10 дек. 20:22 ,

VW GOLF 7 2016

Година: 2016
Километража: 150 000 - 159 999
26 ноем. 14:48 Претпријатие ,

VW Golf 7 SPORTSVAN 1.6TDI 110HP BLUEMOTION

12 400 ЕУР

Година: 2016
Километража: 150 000 - 159 999
20 окт. 11:47 ,

VW Golf 1.9 TDI vo odlicna top sostojba

3 850 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
05 окт. 14:11 Претпријатие ,

VW Golf 7 TRENDLINE BUSINESS 1.6TDI 110HP BM

10 800 ЕУР

Година: 2015
Километража: 150 000 - 159 999
11 септ. 14:07 Претпријатие ,

VW Golf e-Golf 115HP ELECTRIC

20 800 ЕУР

Година: 2015
Километража: 20 000 - 24 999
07 септ. 14:46 Претпријатие ,

VW Golf 7 1.6TDI 105HP

11 400 ЕУР

Година: 2014
Километража: 140 000 - 149 999
04 септ. 12:59 Претпријатие ,

VW Golf 7 1.6TDI 110HP

11 800 ЕУР

Година: 2017
Километража: 140 000 - 149 999
03 септ. 10:38 Претпријатие ,

VW Golf 7 2.0TDI 150HP HIGHLINE 4-MOTION

14 600 ЕУР

Година: 2016
Километража: 180 000 - 189 999
29 авг. 15:45 ,

Golf VI 1.2 TSI 2011g

1 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 85 000 - 89 999
24 јул. 17:04 ,

se prodava golf 5

1 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
03 јун. 10:33 Претпријатие ,

VW Golf 7 2.0TDI 150HP 4-MOTION

14 600 ЕУР

Година: 2016
Километража: 180 000 - 189 999
30 мар. 12:32 Претпријатие ,

VW e Golf 115HP ELECTRIC

22 800 ЕУР

Година: 2015
Километража: 20 000 - 24 999
28 мар. 11:38 Претпријатие ,

VW Golf 7 1.6TDI 105HP

12 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 130 000 - 139 999
06 фев. 21:38 ,

VW Golf 5 plus 1.9 tdi

4 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
22 ноем. 10:40 ,

VW GOLF Plus 1.9 TDI 105 ks

4 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
27 септ. 15:05 ,

VW Golf 4 1.9tdi 90ks

2 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
25 авг. 16:46 ,

VW Golf germanski -82

Година: 1982
Километража: 190 000 - 199 999
05 јул. 21:45 ,

VW Golf 5

1 800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
21 јун. 21:22 ,

VW Golf 5 plus

5 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
05 јун. 15:35 ,

VW GOLF V VARIANT SPORT 1.9TDI

5 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
21 мар. 18:59 ,

VW GOLF VI 1.6 TDI 150 KS GTD DSG MENJAC7BRZINI

11 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
20 мар. 19:06 ,

VW Golf 5 1.9 tdi

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
03 мар. 21:33 ,

VW Golf 6 1.6 TDI Bluemotion

10 200 ЕУР

Година: 2012
Километража: 95 000 - 99 999
31 јан. 18:03 ,

VW Golf 4 1.9 TDI 90 KS

2 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
11 јан. 19:30 ,

VW Golf 5 1,9 tdi

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
08 јан. 16:46 ,

VW GOLF 4 TDI

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
12 дек. 10:29 ,

VW Golf 5 1.9

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 95 000 - 99 999
19 ноем. 19:03 ,

VW GOLF 4

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
04 ноем. 15:49 ,

VW Golf 4 tdi 110ks

2 450 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
21 окт. 17:10 ,

VW Golf 5 2.0 tdi

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
21 јун. 16:36 ,

VW Golf 5

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
29 мај 23:38 ,

VW Golf 5 variant karavan

6 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
24 апр. 12:07 ,

VW GOLF 5 PLUS

5 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
16 мар. 17:09 ,

VW Golf 5 1,9 tdi

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
26 фев. 20:01 ,

VW Golf 6 2.0 140 HP TDI

11 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
22 фев. 23:03 ,

VW Golf 5 tdi

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
12 фев. 10:39 ,

VWGolf Gti optic High line 2.0TDI

10 990 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
29 ноем. 14:12 ,

VW Golf 6 registriran vo odlicna sostojba

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
08 ноем. 17:44 ,

VW Golf 2.0 TDI

11 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
05 ноем. 09:47 ,

VW GOLF 4

4 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
28 окт. 17:52 ,

VW Golf Plus 2.0 TDI

6 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
16 окт. 08:31 ,

VW Golf 4 6 brzini

Година: 1999
Километража: 350 000 - 399 999
23 септ. 12:29 ,

VW Golf 4

2 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
09 септ. 11:34 ,

VW Golf Plus 2.0 TDI

5 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | VW Volkswagen | Кочани не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток