Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се продава | Возила | Автомобили | VW Volkswagen

Golf , 7421
Golf Plus , 219

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава | Автомобили | VW Volkswagen | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

10 јун. 14:13
Link:
,

VW GOLF 7 1.2 TSI

8 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 14:55
Link:
, ,

VW Golf 7 1.6 TDI 110HP Bluemotion

1 ЕУР Price Reduced

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 14:58
Link:
, ,

VW Golf 7 1.6 TDI 110HP bluemotion

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999

Денес 10:08 ,

GOLF 6 TDI 1.6 DIESEL AUTOMATIC DSG 2012

7 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 09:43 Претпријатие ,

VW Golf 5 1.9 TDI 77kw 105ks bluemotion

4 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 09:33 Претпријатие , ,

VW Golf VI 1.6tdi AutoMilano sest meseci garancija

7 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 09:12 ,

VW Golf 1.9TD full oprema

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 08:27 , ,

VW Golf 6 2011 1.2 benzin

6 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 07:47 Претпријатие , ,

VW GOLF 1.6TDI 77kw UNIKAT UVOZ GERMANIA

6 950 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 03:54 , ,

VW Golf vo odlicna sostojba nov 1.9 77kv

5 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 03:17 , ,

VW Golf 3 karavan

1 400 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 02:38 ,

VW Golf 7 1.6 -13

13 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 01:22 ,

VW Golf 5 1.9tdi

4 050 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 00:41 , ,

VW Golf 2.0 gti

Година: 1994
Километража: > 500 000
Денес 00:41 ,

VW Golf 4

2 900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 00:28 ,

VW Golf 7

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:18 ,

VW Golf 5 1.9tdi 105ks 2008 bluemotion

3 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 23:08 ,

VW Golf 6 Highline 1.4 TSI 122 ks 2011

5 900 ЕУР Price Reduced

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 21:06 ,

VW Golf 6 highline 2009 1.4tsi dsg F1 160ps

8 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 95 000 - 99 999
Вчера 21:03 , ,

VW Golf 5 1.9 Full Oprema

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 20:52 Претпријатие , ,

VW Golf 6 1.6tdi 77kw 2011 super

6 699 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 20:52 Претпријатие , ,

VW Golf 6 1.6tdi 77kw 2010 Avtobanda

6 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 20:38 Претпријатие , ,

VW Golf 5 1.9tdi 77kw 105ks 2007

4 499 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 20:10 ,

KTM 459cc 2017

4 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 20:06
Link:
, ,

VW Golf 5 Plus 1.9tdi 105ks comfort

4 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 19:41 , ,

VW Golf 5 SPORTLINE

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 19:12 ,

VW Golf 5 klimatronik 1.9 tdi Extra

4 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 17:03 , ,

Golf R line

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 16:55 , ,

VW Golf GTI adidass edinstven CH

15 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 16:28 , ,

VW Golf GTI adidass edinstven CH

15 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 16:23 ,

VW Golf 5

4 990 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 15:15 Претпријатие , ,

OPEL CORSA 1.4 benz.2008.UNIKAT NOVA AVTO NIKI

3 790 ЕУР Price Reduced

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 15:14
Link:
, ,

VW Golf 5 so plin 2009

5 750 ЕУР

Година: 2009
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 15:07
Link:
, ,

VW Golf 5 so plin 2009

5 750 ЕУР

Година: 2009
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 14:58 , ,

VW Golf 7 1.6 TDI 110HP bluemotion

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 14:55 , ,

VW Golf 7 1.6 TDI 110HP Bluemotion

1 ЕУР Price Reduced

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 14:32 ,

VW Golf 6 2.0

8 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 14:22 ,

VW Golf 4 1.9TDI havarisano

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 13:50 , ,

VW Golf 1.9TDI bluemotion

4 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 12:42 , ,

VW Golf 5 1.6fsi 2005 sest brzini perfekten

3 690 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 12:42 , ,

VW Golf 6 2.0tdi 2009 perfekten registriran cela godina

6 990 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 12:30 , ,

VW Golf 5 1.6fsi 2005 sest brzini perfekten

3 690 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 12:27 , ,

VW Golf 6 2.0tdi 2009 Perfekten reg cela god

6 990 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 11:53
Link:
, ,

VW Golf 2.0 TDI

7 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 11:41
Link:
,

VW Golf 6 2.0

8 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 11:38 , ,

VW Golf 5 1.9 TDI

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 11:27 Претпријатие ,

Avto Plac Avtocentar Tetovo

Година: 2007
Километража: 95 000 - 99 999
Вчера 11:12 Претпријатие ,

VW Golf 6 2.0 TDI 81kw registrirana 2009 Avtocentar

7 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 11:11 Претпријатие ,

VW Golf 5 1.9 TDI 66kw 2007 Avtocentar

4 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 11:10 Претпријатие ,

VW Golf 5 1.9 TDI 77kw full 2008 Avtocentar

4 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 10:20 , ,

VW Golf 5 1.9TDI 2007

4 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 09:49 ,

VW Golf 2.0TDI s-line extra ponuda

5 100 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава | Автомобили | VW Volkswagen | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации