Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | VW Volkswagen | Скопjе

Golf , 184
Golf Plus , 2

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | VW Volkswagen | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 17:03 , ,

Golf R line

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
03 мај 23:23 , ,

VW Golf 6 1.4

7 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
31 мар. 16:19 , ,

VW Golf 6 2.0tdi highline

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
16 фев. 18:50 , ,

VW GOLF 5 1.9TDI UNITED

4 650 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
05 фев. 18:03 , ,

VW GOLF 7 1.6TDI DSG 7G

11 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
23 јан. 16:46 , ,

VW GOLF 1.4 BEZIN PLIN

5 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
05 јан. 19:40 , ,

VW GOLF 6 2.0 TDI UVOZ CH����

7 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
18 дек. 13:53 , ,

VW GOLF 7 1.6TDI R/Line

10 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
02 дек. 22:08 , ,

VW Golf 4 -02

2 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
01 дек. 16:17 , ,

GOLF 6 1.4 122ks

7 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
22 окт. 11:53 , ,

VW Golf 5 itno

2 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
20 окт. 18:22 , ,

GOLF.5.1.9.TDI.DSG.77KW.105.PS.2006.GODINA

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
05 окт. 07:39 , ,

golf 1.9 tdi 2002 god.sport line reg cela god.

1 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
17 септ. 08:32 , ,

VW Golf 2.0 -08

9 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
27 авг. 22:00 , ,

Golf 1.9 TDI

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
05 јул. 10:16 , ,

GOLF 3 1.9 DIZEL

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
03 јун. 15:21 , ,

Golf 2.0 tdi sport line

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
14 апр. 04:05 , ,

VW Golf 3 1.6 benzin top sostojba

600 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
06 мар. 14:40 , ,

VW GOLF 4 1.9 TDI

2 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
02 мар. 18:46 , ,

VW GOLF 4 1.9 110ks -98

2 300 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
29 фев. 20:37 , ,

VW GOLF 5 GTI 2.0TFSI

5 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
23 јан. 09:13 , ,

VW Golf 5 1.6 fsi

3 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
15 јан. 15:12 , ,

VW GOLF

4 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
13 јан. 06:12 , ,

VW GOLF 5 1.9 -06 TDI 105 KS

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
06 дек. 19:33 , ,

VW Golf 6 -10 2.0TDI 110KS Germanski

9 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
27 ноем. 22:44 , ,

VW Golf 5 1.9 TDI 105hp -06

4 650 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
22 ноем. 15:01 , ,

VW GOLF 5 1.9 TDI 105hp -06

4 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
18 ноем. 17:12 , ,

VW Golf 6 2.0 tdi 110ks

7 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
27 окт. 01:58 , ,

VW Golf 5

3 250 ЕУР

Година: 2005
Километража: 20 000 - 24 999
17 септ. 17:04 , ,

VW Golf 3 gtd 1.9 90ks REGISTRIRAN

Година: 1993
Километража: 35 000 - 39 999
13 септ. 11:32 , ,

VW Golf 5

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
29 авг. 15:09 , ,

VW Golf 3

900 ЕУР

Година: 1994
Километража: 140 000 - 149 999
29 јул. 15:06 , ,

VW Golf

2 700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
22 јул. 10:55 , ,

VW Golf 4 1.9 TDI 90ps

3 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
08 јул. 13:12 , ,

VW GOLF 5 1.9 TDI -06 FULL

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
07 јул. 19:42 , ,

VW Golf 5 sdi god -06

4 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
15 јун. 18:29 , ,

VW Golf 5 2.0TDI reg cela god CENA ZA 5 DENA

3 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
14 јун. 13:02 , ,

VW Golf 7 2.0 BENZIN GTI ORIGINAL 162 KW -13

Година: 2013
Километража: 75 000 - 79 999
24 апр. 15:31 , ,

VW Golf 1

Година: 1985
Километража: 0 - 4 999
04 апр. 11:49 , ,

VW Volkswagen Golf 4

3 900 ЕУР

Година: 2001
Километража: 350 000 - 399 999
28 мар. 00:33 , ,

VW GOLF 5 GT 1.9 TDI 77 KW 105 PS -08 FULL

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
27 мар. 08:42 , ,

VW Golf 2 benzin 1.3 -91

Година: 1991
Километража: 200 000 - 249 999
21 мар. 12:18 , ,

VW GOLF 5 2.0 TDI -Sportline CH

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
08 мар. 20:05 , ,

VW GOLF 4 PILN

2 350 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
05 мар. 15:59 , ,

VW GOLF 5 top sostojba

4 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
25 фев. 22:10 , ,

VW Golf 4 tdi 110ks

2 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
16 фев. 09:57 , ,

VW Golf V 1.9 TDI 90ks kako nov

4 890 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
28 јан. 13:18 , ,

VW Golf 6 od CH 1.6 TDI

8 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
15 јан. 23:37 , ,

VW Golf 5 2.0TDI

4 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | VW Volkswagen | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации