Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | VW Volkswagen | Скопjе

Golf , 336
Golf Plus , 8

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | VW Volkswagen | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

13 мај 19:30
Линк
, ,

VW Golf 7 1.2 tsi so plin vgraden

10 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 55 000 - 59 999
Вчера 19:04
Линк
, ,

VW Golf Plus 1.9 TDI 105 ks

2 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999

Вчера 19:04 , ,

VW Golf Plus 1.9 TDI 105 ks

2 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 17:20 , ,

VW Golf 5 1.9TDI 105ks 2005 so koza

4 150 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
13 мај 19:30 , ,

VW Golf 7 1.2 tsi so plin vgraden

10 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 55 000 - 59 999
13 мај 11:02 , ,

VW GOLF 4 TDI 1,9 ODLICNA SOSTOJBA NE E OD UVOZ

3 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
12 мај 20:56 , ,

Audi A3 2010 1.6tdi 105ks klima tempomat VW motor perfekten

7 350 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
10 мај 18:59 , ,

VW Golf 5 1.6fsi 2005 sest brzini perfekten

3 690 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
10 мај 18:56 , ,

VW Golf 6 2.0tdi 2009 perfekten

6 990 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
03 мај 11:56 , ,

VW Golf 6 bluemotion 1.6 tdi 2010

7 299 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
29 апр. 10:05 , ,

VW Golf 5 1.9tdi 105ks 2006

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
23 апр. 21:45 , ,

Golf 7 1.6 TDI DSG Comfortline

12 200 ЕУР

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
20 апр. 22:06 , ,

Golf V 1.4 benzin

3 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
15 апр. 10:51 Претпријатие , ,

VW Golf VI 2.0 140ks Highline 6 brzini 2010 Euro5 novo

7 650 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
15 апр. 00:04 , ,

VW Golf 2 1.6 benzin 1991

1 200 ЕУР

Година: 1991
Километража: 160 000 - 169 999
12 апр. 22:42 , ,

GOLF 4 1.6 SR FULL OPREMA KLIMA DEFEKT MOTOR ITNO!!

1 400 ЕУР

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
08 апр. 16:01 , ,

VW Golf 4 1.9 TDI 1999 110ks

2 800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
30 мар. 09:48 , ,

Perfekten VW Golf 4 1.9 gti tdi 2000 116ks

2 990 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
24 мар. 16:53 , ,

VW Golf 5 1.9 tdi 105ks 2006

4 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
18 мар. 15:03 , ,

VW Golf 5 2006 1.6 benzin

3 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
17 мар. 23:18 , ,

VW Golf

3 350 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
05 мар. 13:06 , ,

VW Golf 4 1.9 TDI 131 KS Highline -02

3 350 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
03 мар. 21:09 , ,

Golf 6

8 350 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
26 фев. 16:56 , ,

Golf 5 - 1.6mpi benzin plin 2008 god 0dlicen

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
16 фев. 04:35 , ,

Golf 7 TDI 1.6 bluemotion 2016

15 300 ЕУР

Година: 2016
Километража: 35 000 - 39 999
10 фев. 08:32 , ,

VW Golf -05

4 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
04 фев. 17:14 , ,

GOLF 5PLIS CROSS 1.9 TDI 77KW 105KS 2007 GOD

5 599 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
24 јан. 11:53 , ,

Volkswagen Golf 7 Variant 1.6 TDI Bluemotion Highline 2014g

8 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
13 јан. 20:40 , ,

VW GOLF 5 1.4 -06

4 550 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
21 дек. 19:13 , ,

VW GOLF 5 1.9 TDI GOD -04 KLIMATRONIK NOVO FULL

4 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
21 дек. 14:36 , ,

VW GOLF 5 TDI 2.0 6 BRZINI ITNO

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
20 дек. 15:45 , ,

Avtomobil

3 750 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
18 дек. 13:31 , ,

VW Golf 5 1.9 TDI Edition sega uvezen od Germanija

5 850 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
06 ноем. 15:19 , ,

VW Golf 7 posleden redesign -18

Година: 2018
Километража: 35 000 - 39 999
05 ноем. 02:09 , ,

Prodavam Golf 5 1.6 FSI 2005 GOD FUL OPREMA

3 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
05 ноем. 02:09 , ,

VW Golf 1.6 FSI -05

3 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
30 окт. 20:05 , ,

VW Golf 5

3 990 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
22 окт. 12:57 , ,

VW GOLF 4 1.4 16V PLIN SO ATEST

1 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
14 окт. 22:21 , ,

Kupuvam Otkupuvam vozila koli avtomobili od site m

6 666 ЕУР

Година: 2009
Километража: 55 000 - 59 999
30 септ. 12:14 , ,

VW Golf 5 2.0 tdi dsg f1 159.000km servisna

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
23 септ. 09:52 , ,

VW Golf 7 1.6 TDI -13 perfekten

12 300 ЕУР

Година: 2013
Километража: 100 000 - 109 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | VW Volkswagen | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации