Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | VW Volkswagen | Тетово

Golf , 490
Golf Plus , 4

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Тетово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | VW Volkswagen | Тетово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 20:10 ,

KTM 459cc 2017

4 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 02:26 ,

VW Golf 5 2.0 tdi 6 brz -07

4 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 23:57 ,

Golf 5 1.9 211ps

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 20:13 ,

VW GOLF 6 2.0 TDI 110PS

9 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
09 мај 21:13 ,

VW Golf

1 200 ЕУР

Година: 1992
Километража: 120 000 - 129 999
09 мај 10:08 ,

GOLF 6 TDI 1.6 DIESEL AUTOMATIC DSG 2012

7 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
09 мај 02:38 ,

VW Golf 7 1.6 -13

13 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
08 мај 23:08 ,

VW Golf 6 Highline 1.4 TSI 122 ks 2011

6 699 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
08 мај 18:34
Линк
,

VW Golf 6 TDI 2.0 4Motion (122,000 KM) 140KS Highline 2011

10 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
08 мај 11:48 Претпријатие ,

VW Golf 6 2.0 TDI 81kw registrirana 2009 Avtocentar

7 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
08 мај 11:47 Претпријатие ,

VW GOLF 6 2.0 TDI 81kw 2010god. AVTOCENTAR

7 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
08 мај 11:45 Претпријатие ,

VW Golf 5 2.0gt tdi 170ks full 2007 AvtoCentar

5 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
08 мај 11:44 Претпријатие ,

VW Golf 5 1.9 tdi 66kw 2006 AvtoCentar

3 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
07 мај 17:05 ,

VW Golf 7.5 gtd 2.0 184ps 2018

26 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 140 000 - 149 999
07 мај 12:28 Претпријатие ,

Avto Plac Avtocentar Tetovo

Година: 2007
Километража: 95 000 - 99 999
05 мај 15:58 Претпријатие ,

VW Golf 7 1.6 dizel

16 500 ЕУР

Година: 2020
Километража: 55 000 - 59 999
05 мај 08:23 ,

VW Golf 3 TDI klima

1 700 ЕУР Намалена цена

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
05 мај 01:04 Претпријатие ,

VW Golf sportsvan 1.6 tdi 110ks comfortline

11 700 ЕУР

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
02 мај 20:55 ,

GOLF 6 AUTOMATIC DSG TDI 1.6 EXTRA 2012

7 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
30 апр. 10:07 ,

Se prodava

3 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
30 апр. 10:05 ,

VW Golf 6 TDI 1.6 diesel automatic DSG 2012

7 990 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
29 апр. 22:38 ,

GOLF 6 2.0 TDI HIGHLINE 2010

1 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
29 апр. 14:36 ,

VW Golf 6 DSG automatic 1.6 TDI 2012 ekstra

7 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
27 апр. 03:34 ,

VW Golf 6 2.0 TDI 110 PS SPORTLINE 2009/10

7 350 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
24 фев. 10:38 ,

VW Golf 5 1.9 tdi

4 550 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
16 апр. 09:02 Претпријатие ,

VW Golf 3 1.9tdi 1996

999 ЕУР

Година: 1996
Километража: 400 000 - 449 999
11 апр. 02:04 ,

Shitet vetura

1 МКД

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
11 апр. 02:04 ,

Shitet vetura

1 МКД

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
11 апр. 02:04 ,

Shitet vetura

1 МКД

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
08 апр. 09:57 ,

VW Golf 5 1.9 tdi

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
07 апр. 17:10 Претпријатие ,

VW Golf 1.9 TDI 105 KS Full 04 <Avto Connect>

4 350 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
31 мар. 16:18 ,

VW Golf 5 dizel 2004

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
13 мар. 22:15 ,

Golf 6 benzin 90.000 km original

Година: 2012
Километража: 90 000 - 94 999
11 мар. 18:17 ,

Golf 5

4 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
11 мар. 17:40 ,

VW GOLF 7 2.0 TDI HIGHLINE 150 PS PERLA BOJA

15 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 70 000 - 74 999
10 мар. 17:48 ,

Golf 6 2.0 Tdi 140 ps 6 speed

7 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
08 мар. 15:13 ,

VW GOLF 6 2.0 TDI

8 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
08 мар. 09:33 ,

VW Volkswagen Golf 5 1.9 TDI

4 100 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
04 мар. 22:33 ,

Golf 1.9 tdi DPF

4 750 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
04 мар. 16:34 ,

se prodava golf 5 2.0 tdi

45 999 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
27 фев. 10:23 Претпријатие ,

VW Golf 2.0 TDI 8V 140 KS 6 Brzini Full 2008

5 250 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
26 фев. 10:59 Претпријатие ,

VW Golf 6 2.0 TDI 8V 140 KS 6 Brzini Full 2009

7 950 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
17 фев. 06:39 ,

se prodava

1 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
16 фев. 23:01 ,

shitet

1 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
16 фев. 11:39 ,

VW Golf 4 motion 4x4 odlicna

2 600 ЕУР

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999
14 фев. 14:28 ,

Golf 7 - 1.6tdi

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
04 фев. 12:37 ,

VW Golf 6 2.0 TDI 110ks

7 499 ЕУР

Година: 2010
Километража: 15 000 - 19 999
27 јан. 13:04 ,

VW Golf 3

1 250 ЕУР

Година: 1993
Километража: 25 000 - 29 999
24 јан. 14:34 ,

Shitet vetura golf

1 250 ЕУР

Година: 1993
Километража: 25 000 - 29 999
24 јан. 11:52 ,

Golf 4 1.9

2 100 ЕУР

Година: 1999
Километража: 30 000 - 34 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | VW Volkswagen | Тетово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации