Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | VW Volkswagen | Lupo

03 јул. 15:48 ,

VW Lupo 1.7 SDI

1 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
25 мај 01:39 ,

VW Lupo

1 800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
25 мај 01:39 ,

VW LUPO

1 800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
17 мај 13:51 ,

Prakticno vozilo VW Lupo

1 300 ЕУР

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
12 мар. 09:57 , ,

VW lupo 1.4

2 100 ЕУР

Година: 2002
Километража: 5 000 - 9 999
07 окт. 11:12 , ,

Delovi za BMW

Година: 1999
Километража: 25 000 - 29 999
29 авг. 14:21 ,

VW Lupo 1.0

2 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
28 авг. 18:57 ,

VW Lupo 1.0

2 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
29 јул. 20:51 , ,

VW Lupo 1.4 benzin

1 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 150 000 - 159 999
02 јул. 23:41 ,

VW LUPO MPI 1000 -01

1 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 160 000 - 169 999
21 мај 09:13 , ,

VW LUPO 1.4 TDI

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
04 мај 17:59 ,

VW Lupo -99

1 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 95 000 - 99 999
13 апр. 19:06 , ,

VW Lupo 1.7 SDI -01

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
22 фев. 10:21 , ,

VW Lupo 1.4 TDI

1 950 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
20 фев. 18:24 ,

VW LUPO 1.4 Benzin 01

Година: 2001
Километража: 160 000 - 169 999
09 фев. 16:39 , ,

VW Lupo

1 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 120 000 - 129 999
30 ноем. 09:52 , ,

VW Lupo

2 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
11 ноем. 14:58 , ,

VW Lupo

2 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
11 окт. 12:54 , ,

VW Lupo

Година: 1999
Километража: 140 000 - 149 999
14 септ. 01:12 ,

VW Lupo 1.2 tdi

2 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
21 јул. 19:09 ,

VW LUPO

1 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 100 000 - 109 999
27 мај 00:37 , ,

VW LUPO VW

1 600 ЕУР

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
11 мај 00:16 , ,

VW Lupo 1.0 50 ks

Година: 1998
Километража: 150 000 - 159 999
23 апр. 13:08 ,

VW Lupo 1.4 FSI na BG tabli

1 550 ЕУР

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999
21 апр. 20:08 ,

VW Lupo

Година: 2004
Километража: 100 000 - 109 999
16 мар. 10:58 ,

VW Lupo

Година: 2000
Километража: 110 000 - 119 999
27 фев. 16:38 ,

VW Ludo 1.4 tdi

1 599 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
21 фев. 17:10 ,

VW Lupo vo odlicna sostojba

2 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
19 фев. 14:47 , ,

VW Lupo 1.4 tdi

2 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 150 000 - 159 999
29 јан. 11:12 , ,

VW LUPO

Година: 2002
Километража: 20 000 - 24 999
10 јан. 19:46 ,

VW Lupo 1.4 16v gti abt 74kw 101ps

2 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
26 дек. 21:30 ,

VW Lupo

2 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 150 000 - 159 999
23 ноем. 13:57 ,

Volkswagen Lupo 1.4 TDI -00

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
11 ноем. 21:15 , ,

VW Lupo 1.2 tdi

2 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
22 окт. 17:00 , ,

VW Lupo 3L itno

2 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
13 окт. 14:29 , ,

VW Lupo 1.4 benzin moze i zamena

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
22 септ. 18:52 ,

VW Lupo

1 650 ЕУР

Година: 2000
Километража: 100 000 - 109 999
15 авг. 12:56 , ,

VW LUPO

2 900 ЕУР

Година: 2001
Километража: 120 000 - 129 999
26 јул. 21:37 ,

VW LUPO

1 650 ЕУР

Година: 1999
Километража: 80 000 - 84 999
15 јул. 09:01 ,

VW Lupo

2 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 130 000 - 139 999
27 јун. 22:54 Претпријатие ,

VW LUPO

1 050 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
20 јун. 10:46 , ,

VW Lupo

2 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
20 јун. 01:38 , ,

VW LUPO 1.2 3L TDI

2 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
28 мај 11:00 ,

VW Lupo 1.2 TDI 3L

1 999 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
21 мај 21:29 ,

VW Lupo 1,4 tdi

Година: 2001
Километража: 140 000 - 149 999
17 апр. 15:46 ,

VW Lupo

2 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
07 апр. 15:26 , ,

VW Lupo 1.4 tdi itno

2 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
04 апр. 10:45 ,

VW lupo

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток