Македонски | Shqip | English |

Куманово | Возила | Автомобили | VW Volkswagen | Lupo | Pazar3

29 авг. 14:21 Автомобили , Куманово

VW Lupo 1.0

2 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
28 авг. 18:57 Автомобили , Куманово

VW Lupo 1.0

2 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
22 септ. 18:52 Автомобили , Куманово

VW Lupo

1 650 ЕУР

Година: 2000
Километража: 100 000 - 109 999
21 мај 21:29 Автомобили , Куманово

VW Lupo 1,4 tdi

Година: 2001
Километража: 140 000 - 149 999
17 септ. 18:13 Автомобили , Куманово

VW Lupo 1.0 I -00

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
17 авг. 01:28 Автомобили , Куманово

VW Lupo 1.4 Tdi -01

2 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
16 јун. 00:32 Автомобили , Куманово

VW Lupo -01

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
15 јун. 00:14 Автомобили , Куманово

VW Lupo 3L Tdi -01

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
03 апр. 12:56 Автомобили , Куманово

VW Lupo 1.2 TDI -00

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
16 мар. 17:07 Автомобили , Куманово

VW Lupo -01

Година: 2001
Километража: 120 000 - 129 999
07 фев. 21:54 Автомобили , Куманово

VW LUPO 1.0 50KS -01

2 499 ЕУР

Година: 2001
Километража: 120 000 - 129 999
15 окт. 11:45 Автомобили , Куманово

VW Lupo -99

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
24 авг. 19:31 Автомобили , Куманово

VW Lupo TDI 3L -00

Година: 2000
Километража: 100 000 - 109 999
23 авг. 12:36 Автомобили , Куманово

VW Lupo 1.4 tdi 3L -00

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
19 мар. 21:55 Автомобили , Куманово

VW Lupo -01

Година: 2001
Километража: 15 000 - 19 999
Кон почеток