Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | VW Volkswagen | Passat

23 ноем. 12:23
Линк
,

VW PASSAT B6 2.0 -10 SO 172.000KM 4x4 R-LINE

8 750 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
23 ноем. 23:32
Линк
, ,

VW Passat 2.0 tdi -08 Sportline

6 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
29 ноем. 21:52
Линк
, ,

Passat B8 2.0 TDI

Година: 2016
Километража: 190 000 - 199 999

Денес 15:22 ,

VW Passat mozna zamena

1 700 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:11 , ,

VW Passat 2.0 TDI 140HP 4x4 ne e od uvoz

9 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 0 - 4 999
Денес 13:12 ,

VW PASSAT 2.0TDI SPORTLINE DSG

8 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 12:42 , ,

VW Passat 2.0 TDI

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 11:35 ,

Pasat 2007 TDI EXSTRA CENA

222 МКД

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:49 , ,

VW Passat -07

4 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 09:25 , ,

VW Passat 2.0 tdi DSG kupen od porsche inter guma

18 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 05:31 Претпријатие , ,

Volkswagen Passat B7 1.6tdi 77kw 2014 god

8 399 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 23:14 , ,

Volskwagen Passat B3 1.8 1997

600 ЕУР

Година: 1997
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 22:50 , ,

VW Passat

9 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 21:55 , ,

VW Passat 2.0 Tdi -08 Common Rail

5 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 21:50 ,

VW Passat 1.9 tdi

3 150 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 21:44 ,

VW Passat 1.9 tdi

3 150 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 21:02 ,

Passat B6 2.0 TDI 140 KS

4 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 20:45 ,

VW Passat 1.9 -03

3 550 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 20:17 , ,

VW Passat BlueMotion

6 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 19:46 , ,

VW Passat 2.0 tdi -09

Година: 2009
Километража: 0 - 4 999
Вчера 19:39 , ,

VW PASSAT 1.9 TDI 96KW -04 AUTOMATIK

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 19:01 , ,

VW Passat B8 -15 Dizel

Година: 2015
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 18:46 , ,

VW Passat 1.9TDI, 131KS

3 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 18:21 Претпријатие , ,

VOLKSWAGEN PASSAT 1.4 BENZIN SO FABRICKI METAN

6 299 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 18:11 Претпријатие , ,

VOLKSWAGEN PASSAT 1.4 BENZIN SO FABRICKI METAN

6 299 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 17:15 , ,

VW Pasat CC

Година: 2013
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 16:18 , ,

VW Passat 2.0 dizel

5 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 15:55 Претпријатие ,

VW PASSAT 1.9TDI 77KW 105KS

5 250 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 14:11 ,

VW PASSAT 2.0 TDI

13 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 13:49 ,

VW Passat 2.0 tdi bluemotion

Година: 2013
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 12:58 , ,

VW PASSAT 1.6 TDI BlueMotion

14 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 12:39 , ,

VW Passat top socuvano

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 12:38 ,

VW Passat 2.0 tdi

15 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 12:29 ,

VW Volkswagen Passat 1.4 Eco

7 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 12:29 ,

VW Volkswagen Passat Eco.

7 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 12:16 Претпријатие , ,

VW Passat -15

Година: 2015
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 12:16 Претпријатие , ,

VW Passat -16

Година: 2016
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 12:04 Претпријатие , ,

VW Passat -17

Година: 2017
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 10:22 Претпријатие , ,

VW PASSAT 1.9 TDI 77kw -07

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 10:01 ,

VW Passat

2 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 03:19 ,

VW Passat 1.9 -03

3 600 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 01:05 , ,

VW Passat 2.5tdi v6 karavan automatic

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999


Кон почеток