Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | VW Volkswagen Passat

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | VW Volkswagen Passat | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

05 апр. 09:53
Линк
, ,

VW Passat 2.5 TDI V6 4 motion 202PS full oprema 2004

3 750 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 19:09
Линк
, ,

Passat 2.0TDI 150PS Comfortline ACC SelfPark Heated Seats

17 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 110 000 - 119 999
06 апр. 00:59
Линк
,

PASSAT B8 20 TDI BLUEMOTION 150 KS COMFORT LINE PAKET

15 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 140 000 - 149 999

Денес 02:23 , ,

VW Passat B6 2.0 2006

5 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 02:05 , ,

VW Passat 2.5tdi v6 karavan automatic

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 02:05 , ,

VW Passat 2.5tdi VG karavan automatic

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 01:09 , ,

VW PASSAT 2.5 V6 4MOTION

4 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 20 000 - 24 999
Денес 00:01 ,

Se prodava poradi zaminuvanje vo stranstvo

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:18 , ,

VW PASSAT 2.0 TDI 2010

7 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 21:17 ,

VW Passat

6 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 21:08 ,

VW Passat 1.9 tdi

2 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 20:33 , ,

passat 2.0 b6 3900 eu zamena za traktor

3 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 350 000 - 399 999
Вчера 19:56 ,

Passat 1.6 - 2017

21 ЕУР

Година: 2017
Километража: 25 000 - 29 999
Вчера 19:30 , ,

Neuvezuvan VW Passat B8 1.6 tdi bluemotion dsg

17 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 90 000 - 94 999
Вчера 19:26 , ,

VW Passat

2 400 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 19:09
Линк
, ,

Passat 2.0TDI 150PS Comfortline ACC SelfPark Heated Seats

17 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 19:00 ,

VW Passat

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 18:39 , ,

VW PASSAT 6 2.0 tdi -09 DSG AUTOMATIK

6 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 18:35 , ,

VW Passat B8 -15 4 motion

18 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 18:02 ,

pasat 2.0 tdi automatik

5 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 17:20 ,

VW Passat 3 karavan so klima 1.9 td

1 150 ЕУР

Година: 1996
Километража: 55 000 - 59 999
Вчера 16:42 Претпријатие , ,

VW Passat 2.0 tdi neuvezen 2013

10 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 16:26 , ,

VW Passat 2.0 TDi Highline bluemotion

12 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 15:03 ,

VW Passat B6 2.0tdi 140ks highline registriran

4 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 14:57 ,

VW PASSAT B6 2.0 TDI.140 ks.HIGHLINE.REGISTRIRAN

4 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 14:31 ,

VW Passat

11 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 14:10 ,

VW Passat -12

9 600 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 12:51 ,

VW Passat 1.9tdi 105ks

2 799 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 11:19 ,

VW PASSAT B8 - 2.0 TDI 150 KS

1 ЕУР

Година: 2015
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 10:57 , ,

VW Passat 2.0 125KW 170KS DSG -07

5 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 09:14 , ,

VW Passat 1.9tdi full odlicna full servis moze zamena

4 990 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
12 апр. 23:56 , ,

VW Passat B8 1.6 TDi DSG7 2016 Comfort business

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999
12 апр. 23:29 , ,

VW PASSAT 2.0 150KS BLUE EMOTION

14 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 130 000 - 139 999
12 апр. 20:24 ,

VW PASSAT 2.0TDI 170KS HIGHLINE OD CH

15 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 120 000 - 129 999
12 апр. 20:21 , ,

VW Passat

5 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
12 апр. 20:04 Претпријатие , ,

VW Passat 1.6 tdi 120ks dsg

15 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 90 000 - 94 999
12 апр. 19:18 ,

VW PASSAT 1.9 TDI

3 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
12 апр. 17:49
Линк
, ,

SE PRODAVA PASSAT 2006

5 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
12 апр. 16:39 Претпријатие ,

VW Passat Variant 1.6Tdi 120hp Comfortline

13 200 ЕУР

Година: 2016
Километража: 150 000 - 159 999
12 апр. 16:31 Претпријатие ,

VW Passat Variant 1.6Tdi 120hp

12 700 ЕУР

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999
12 апр. 15:22 ,

VW Passat mozna zamena

1 700 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
12 апр. 14:47 Претпријатие , ,

Extra VW Passat 1.9tdi full oprema reg cela godina

2 490 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
12 апр. 14:12 ,

VW PASSAT 2.0TDI SPORTLINE DSG

8 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
12 апр. 13:42 , ,

VW Passat 2.0 TDI

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 300 000 - 349 999
12 апр. 12:41 Претпријатие , ,

VW PASSAT 2.0 TDI 150KS SPORTLINE -15

16 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 95 000 - 99 999
12 апр. 12:38
Линк
,

VW Passat 2.0 tdi

4 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | VW Volkswagen Passat | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации