Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | VW Volkswagen Passat | Кочани

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор , по категорија Автомобили , или по локација Кочани , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | VW Volkswagen Passat | Кочани или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

26 фев. 07:02
Линк
Претпријатие ,

Vw Passat 2.0TDI 4X4 Higline Panorama

10 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 15 000 - 19 999
23 фев. 12:13
Линк
Претпријатие ,

Vw Passat 2.0tdi HIGHLINE 4MOTION PANORAMA

10 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999

26 фев. 07:02 Претпријатие ,

Vw Passat 2.0TDI 4X4 Higline Panorama

10 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 15 000 - 19 999
25 фев. 12:55 Претпријатие ,

VW Passat Variant 1.6TDI 120HP DSG Comfortline

13 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
25 фев. 11:04 Претпријатие ,

VW Passat 8 1.6TDI 120HP

14 800 ЕУР

Година: 2017
Километража: 160 000 - 169 999
25 фев. 11:00 Претпријатие ,

VW Passat VARIANT 1.6TDI 120HP

12 800 ЕУР

Година: 2016
Километража: 170 000 - 179 999
24 фев. 21:42 Претпријатие ,

VW Passat 2.0TDI 150HP DSG BUSINESS

16 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2015
Километража: 140 000 - 149 999
23 фев. 12:13 Претпријатие ,

Vw Passat 2.0tdi HIGHLINE 4MOTION PANORAMA

10 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
19 фев. 14:35 Претпријатие ,

VW Passat VARIANT 1.6TDI 120HP BLUEMOTION COMFORT

13 400 ЕУР

Година: 2016
Километража: 180 000 - 189 999
19 фев. 09:25 Претпријатие ,

VW PASSAT 2,0 TDI 8 VENTILI 140 KS -05 NAVI

4 950 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
08 фев. 11:38 ,

VW PASSAT 1.6TDI 120HP COMFORTLINE BUSINESS

Година: 2016
Километража: 160 000 - 169 999
07 фев. 20:37 Претпријатие ,

Vw Passat 2.0tdi 4x4 Highline Panorama

10 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
04 фев. 15:33 Претпријатие ,

VW Passat 1.6TDI 120HP COMFORTLINE BUSINESS

14 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999
14 јан. 11:28 Претпријатие ,

VW Passat 1.6TDI 120HP ADVANCE

15 700 ЕУР

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999
23 дек. 11:39 Претпријатие ,

VW Passat 1.6TDI 120HP COMFORTLINE

15 600 ЕУР

Година: 2016
Километража: 130 000 - 139 999
23 дек. 11:19 Претпријатие ,

VW Passat 1.6TDI 120HP HIGHLINE

16 800 ЕУР

Година: 2016
Километража: 180 000 - 189 999
21 дек. 15:00 ,

VW Passat B7 2.0TDI DSG

9 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
09 дек. 14:46 Претпријатие ,

VW Passat 1.6TDI 120HP BUSINESS

15 600 ЕУР

Година: 2017
Километража: 160 000 - 169 999
09 дек. 11:19 Претпријатие ,

VW Passat 2.0TDI 150HP COMFORTLINE BUSINESS

17 200 ЕУР

Година: 2016
Километража: 120 000 - 129 999
09 дек. 11:15 Претпријатие ,

VW Passat 1.6TDI 120HP BUSINESS

15 600 ЕУР

Година: 2017
Километража: 160 000 - 169 999
04 дек. 15:15 Претпријатие ,

VW Passat 1.6TDI 120HP COMFORTLINE

16 200 ЕУР

Година: 2016
Километража: 180 000 - 189 999
04 дек. 12:50 Претпријатие ,

VW Passat TRENDLINE 1.6TDI 120HP

14 800 ЕУР

Година: 2017
Километража: 200 000 - 249 999
03 дек. 10:44 Претпријатие ,

VW Passat 1.6TDI 120HP COMFORTLINE

16 300 ЕУР

Година: 2016
Километража: 180 000 - 189 999
29 ноем. 13:51 ,

Се Продава

18 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 100 000 - 109 999
26 ноем. 13:40 Претпријатие ,

VW Passat 8 COMFORTLINE 1.4TSI 150HP

15 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 110 000 - 119 999
26 ноем. 10:00 Претпријатие ,

VW Passat 1.6TDI 120HP TRENDLINE

16 300 ЕУР

Година: 2015
Километража: 95 000 - 99 999
17 окт. 10:35 ,

Passat 20 tdi 2007

5 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
14 окт. 19:12 ,

PASSAT 2.0 TDI 140 KS BLUEMOTION

7 100 ЕУР

Година: 2010
Километража: 300 000 - 349 999
05 окт. 12:43 Претпријатие ,

VW Passat VARIANT 2.0TDI 140HP

9 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
01 окт. 09:48 Претпријатие ,

VW Passat 1.6TDI 120HP COMFORTLINE ПРОДАДЕН

15 100 ЕУР

Година: 2016
Километража: 150 000 - 159 999
25 септ. 09:44 Претпријатие ,

VW Passat 8 2.0TDI 150HP ADVANCE

15 600 ЕУР

Година: 2017
Километража: 190 000 - 199 999
23 септ. 10:16 Претпријатие ,

VW Passat COMFORTLINE 2.0TDI 150HP DSG BUSINESS

17 400 ЕУР

Година: 2016
Километража: 160 000 - 169 999
19 септ. 16:02 ,

VW PASSAT 1.6 TDI 2016 godina NEUVEZUVAN. 95 000

16 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 90 000 - 94 999
17 септ. 15:43 Претпријатие ,

VW Passat 1.6TDI 120HP COMFORTLINE BUSINESS

16 400 ЕУР

Година: 2017
Километража: 170 000 - 179 999
17 септ. 15:39 Претпријатие ,

VW Passat 8 1.6TDI 120HP TERNDLINE BUSINESS

15 800 ЕУР

Година: 2017
Километража: 120 000 - 129 999
04 септ. 13:11 Претпријатие ,

VW Golf 7 1.6TDI 110HP

11 800 ЕУР

Година: 2016
Километража: 150 000 - 159 999
04 септ. 12:23 Претпријатие ,

VW Passat 8 1.6TDI 120HP BM

15 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 120 000 - 129 999
02 септ. 10:34 Претпријатие ,

VW Passat 1.6TDI 120HP COMFORTLINE BUSINESS

15 400 ЕУР

Година: 2015
Километража: 140 000 - 149 999
02 септ. 10:02 Претпријатие ,

VW Passat 1.6TDI 120HP COMFORTLINE BUSINESS

15 400 ЕУР

Година: 2017
Километража: 140 000 - 149 999
27 авг. 09:51 Претпријатие ,

VW Passat 8 ALLTRACK 2.0TDI 150HP 4-MOTION

18 600 ЕУР

Година: 2017
Километража: 190 000 - 199 999
26 авг. 15:03 Претпријатие ,

VW Passat 2.0TDI 150HP DSG BUSINESS LINE

17 600 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
21 авг. 15:25 ,

VW Passat -02 vo odlicna sostojba

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
06 мај 03:55 ,

VW Passat 1.9 tdi 101ks na bg tabli

1 750 ЕУР

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999
02 мај 21:33 Претпријатие ,

VW Passat 2.0TDI 150HP

16 900 ЕУР

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999
28 мар. 11:10 Претпријатие ,

VW Passat 2.0TDI 150HP DSG BUSINESS

18 800 ЕУР

Година: 2015
Километража: 130 000 - 139 999
12 мар. 10:45 ,

VW Passat B6 1.9 TDI -07

5 050 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
29 јан. 16:37 ,

VW Passat -96

750 ЕУР

Година: 1996
Километража: 190 000 - 199 999
19 окт. 19:02 ,

VW Passat karavan

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
06 јан. 14:24 ,

VW PASSAT 1.9 TDI

2 250 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
10 дек. 17:06 ,

VW Passat 2.0 r-line 103KW

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
05 ноем. 00:37 ,

VW Passat 1.9 116 ks -00

2 450 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | VW Volkswagen Passat | Кочани не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации