Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | VW Volkswagen Passat | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | VW Volkswagen Passat | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 15:43 , ,

VW Passat 2.0 TDI 140ks skopski neuvezen 2013

10 800 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
10 мај 10:57 , ,

VW Passat 2.0 125KW 170KS DSG -07

5 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
09 мај 21:13 Претпријатие , ,

VW Passat 1.9tdi automatic moze i zamena

2 899 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
26 апр. 14:52 , ,

VW Passat 2.0tdi 2009

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
23 апр. 19:07 , ,

VW Passat b7 1.6 dizel

9 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 130 000 - 139 999
12 апр. 11:29 , ,

VW Passat Varijant 2.0 tdi 140 ks

10 600 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
03 мар. 12:01 Претпријатие , ,

VWVOLKSVAGEN PASSAT 1.9TDI AUTOBERN

4 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
19 фев. 11:22 , ,

VW Passat 1.9 Tdi 105 ks -07

4 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
13 јан. 22:08 , ,

VW Passat 2.0 tdi DSG menuvac

4 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
13 дек. 15:26 , ,

Passat 2.0 TDI Garaziran

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
18 окт. 22:19 , ,

VW Passat 1.9 TDi

3 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
18 окт. 10:16 , ,

PASSAT 1.9 TDI 2000 116

2 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
10 окт. 17:44 , ,

passat

17 800 ЕУР

Година: 2017
Километража: 50 000 - 54 999
07 окт. 21:52 , ,

Passat 2.0, 140HP DSG automatic

14 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 60 000 - 64 999
08 септ. 09:16 , ,

VW Passat1.6 -13

11 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 120 000 - 129 999
17 јул. 11:01 , ,

VW PASSAT -18

19 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 40 000 - 44 999
16 јул. 21:02 , ,

VW Passat 93

Година: 1993
Километража: 300 000 - 349 999
10 јул. 12:11 , ,

VW Passat -97

Година: 1997
Километража: 450 000 - 499 999
25 јун. 03:05 , ,

Passat 2.0 140hp

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
23 јун. 21:30 , ,

Passat 2.0 140hp

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
13 мај 10:25 , ,

VW PASSAT 1.6

10 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
01 јун. 16:39 , ,

VW PASSAT

19 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 45 000 - 49 999
29 мај 15:14 , ,

VW Passat 2.0 190hp

25 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 20 000 - 24 999
15 мај 10:39 , ,

VW Passat 2.0 140 ps

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
15 мар. 08:05 , ,

VW Passat 2.0 bluemotion - ITNO

12 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
08 мар. 11:43 , ,

VW Passat 1.6 -13

11 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 120 000 - 129 999
11 фев. 14:25 , ,

VW PASSAT 2.0 TDI 140 KS BLUEMOTION

7 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
31 јан. 18:53 , ,

VW Passat 2.0

11 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
27 јан. 21:22 , ,

VW Passat 1.9 -01

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
24 дек. 12:41 , ,

VW passat 1.9 TDI 105 KS sedan -07

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
02 дек. 13:30 , ,

VW Passat 2.0 -06 104kw 8V kompletno servisiran

5 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
20 ноем. 11:40 , ,

VW Passat Varijant 2.0 tdi 140 ks

11 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 95 000 - 99 999
13 ноем. 17:22 , ,

VW Passat 1.6 TDI

11 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
21 септ. 11:46 , ,

VW Passat 1.6 dizel -13

Година: 2013
Километража: 110 000 - 119 999
23 авг. 22:37 , ,

VW Passat karavan

3 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
16 авг. 19:38 , ,

VW PASSAT Odlicen servisiran i registriran

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
20 јул. 16:56 , ,

VW Passat 1.9 TDI full oprema 131 ks

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
07 јул. 13:45 , ,

VW Passat 1.6 TDI

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
21 јун. 14:25 , ,

VW Passat TDI 1.9

2 600 ЕУР

Година: 2003
Километража: 30 000 - 34 999
05 јун. 08:13 Претпријатие , ,

VW PASSAT 1.9 TDI 105 KS -08

5 990 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
20 мај 12:44 , ,

VW Passat -11

12 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
16 мај 16:42 , ,

VW Passat 1.9 TDI -98 NEUVEZUVAN

2 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
03 мај 13:34 , ,

VW PASSAT 2.0 HIGHLINE TDI -15

23 600 ЕУР

Година: 2015
Километража: 95 000 - 99 999
04 апр. 20:09 , ,

VW passat

5 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
14 мар. 19:04 , ,

VW Passat B3 Arriva

Година: 1993
Километража: 0 - 4 999
20 фев. 13:31 , ,

VW Passat b6 sportline 2.0tdi 8v

6 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
08 фев. 12:58 , ,

VW Passat karavan

10 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
29 јан. 08:48 , ,

VW Passat

3 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
23 јан. 21:49 , ,

VW PASSAT 1.9TDI 105KS

6 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
24 дек. 12:15 , ,

VW Passat Highline 1.9 TDI 131ks 6brzini ITNO

3 690 ЕУР

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | VW Volkswagen Passat | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации