Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | VW Volkswagen Passat | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | VW Volkswagen Passat | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 19:30 , ,

Neuvezuvan VW Passat B8 1.6 tdi bluemotion dsg

17 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 90 000 - 94 999
05 мај 19:56 , ,

VW Passat 2.0tdi 2011 Bluemotion

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
05 мај 16:34 , ,

Ambasada na Republika Hrvatska prodava VW Passat

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
22 апр. 17:01 , ,

VW Passat B4 karavan 2004

22 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
22 апр. 02:13 , ,

VW Passat 2004 avtomatik

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
21 апр. 00:01 , ,

VW Passat benzin 2011

8 700 ЕУР Price Reduced

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
30 мар. 01:18 , ,

VW Passat 1.9 Diesel

5 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
08 мар. 14:58 , ,

VW Passat -07

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
06 мар. 15:58 , ,

Prodavam Passat

6 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
03 мар. 12:55 , ,

VW Passat -11 1.6 TDI

8 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
22 фев. 20:26 Претпријатие , ,

VW PASSAT 1.6 DSG BLUEMOTION NEUVEZEN

16 999 ЕУР

Година: 2016
Километража: 90 000 - 94 999
22 фев. 14:51 , ,

VW Passat B6 2.0 TDI DSG -08 140PS

4 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
31 јан. 09:41 , ,

VW PASSAT 1.6 TDI BlueMotion

14 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
22 јан. 11:26 , ,

VW Passat 2.0 TDI

17 800 ЕУР

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999
17 јан. 18:49 , ,

Vw passat 2.0

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
07 јан. 17:18 , ,

Passat 2.0 tdi

4 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
22 дек. 16:03 , ,

Passat 2.0

9 000 МКД

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
04 дек. 13:09 , ,

VW Passat -03

2 900 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
02 дек. 11:33 , ,

VW Passat 1.9 110ps

1 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
15 ноем. 17:07 , ,

SE PRODAVA PASSAT 1.9 TDI 105 KS 2007

5 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
25 окт. 07:43 , ,

VW Passat Variant 1.6 tdi bluemotion

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
24 окт. 11:41 , ,

VW Passat Variant 1.6 tdi bluemotion

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
01 окт. 14:48 Претпријатие , ,

VW Passat

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
22 септ. 11:34 , ,

VW Passat -02

2 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 400 000 - 449 999
13 септ. 21:00 , ,

PASSAT.2.0.TDI.6.BRZINI 06.GOD.4.MOTION.OD.CH.FULL

3 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
10 авг. 16:58 , ,

VW Passat -15

12 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
08 јул. 15:58 , ,

VW Passat 2.0 TDI

14 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 130 000 - 139 999
03 мај 18:33 , ,

VW Passat POVOLNO

2 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 350 000 - 399 999
21 дек. 11:39 , ,

VW Volkswagen Passat

2 700 ЕУР Price Reduced

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
23 јан. 21:55 , ,

VW Passat -01

4 500 ЕУР Price Reduced

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
22 ноем. 14:57 , ,

VW Passat

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
22 ноем. 14:37 , ,

VW Passat 1.9 TDI - 01

2 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
23 окт. 15:08 , ,

VW Volkswagen Passat 2.0

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
09 окт. 12:41 , ,

VW Passat

5 950 ЕУР

Година: 2007
Километража: 95 000 - 99 999
26 септ. 17:14 , ,

VW Passat -06

6 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
24 септ. 13:49 , ,

VW Passat 1.9 TDI

4 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
22 септ. 14:39 , ,

VW PASSAT 2.0 TDI -16

19 700 ЕУР

Година: 2016
Километража: 35 000 - 39 999
08 авг. 12:40 , ,

VW PASSAT

2 999 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
31 јул. 17:13 , ,

VW Passat TDI 1.9

3 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
08 јун. 06:54 , ,

VW Passat B5 vo odlicna sostojba

3 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
06 јун. 16:01 , ,

VW Passat 1.9 tdi so 2 crveni 135 konja

3 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 20 000 - 24 999
05 јун. 12:02 , ,

VW PASSAT

11 990 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
30 мај 23:12 , ,

VW passat 2.0 tdi avtomatik

18 990 ЕУР

Година: 2016
Километража: 110 000 - 119 999
12 јан. 19:02 , ,

Avto delovi za Volkswagen

Година: 2006
Километража: 5 000 - 9 999
10 јан. 13:55 , ,

VW Passat -06 Perfekten

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
21 дек. 14:30 , ,

VW PASSAT 1.9 TDI

1 800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
20 ноем. 10:57 , ,

VW Passat

2 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | VW Volkswagen Passat | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации