Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се продава | Возила | Автомобили | VW Volkswagen

Passat , 3140
Passat CC , 130

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор , по категорија Автомобили , или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава | Автомобили | VW Volkswagen | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

26 фев. 13:54
Линк
Претпријатие ,

Volkswagen Passat 1.4 TSI

4 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
23 фев. 12:13
Линк
Претпријатие ,

Vw Passat 2.0tdi HIGHLINE 4MOTION PANORAMA

10 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
03 мар. 15:55
Линк
, ,

VW Passat 2.0 -06

6 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999

Вчера 22:56 , ,

Passat B8 1.6 TDi DSG7 2016/2017 Comfort business

17 700 ЕУР

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 22:29 , ,

VW PASSAT 2.0 150KS BLUE EMOTION

14 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 21:25 ,

пасат

5 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 19:24 ,

VW PASSAT 2.0TDI 170KS HIGHLINE OD CH

15 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 19:21 , ,

VW Passat

5 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 18:18 ,

VW PASSAT 1.9 TDI

3 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 14:22 ,

VW Passat mozna zamena

1 700 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 13:12 ,

VW PASSAT 2.0TDI SPORTLINE DSG

8 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 12:42 , ,

VW Passat 2.0 TDI

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 12:03 Претпријатие ,

PASSAT 1.6 TDI DSG

14 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 11:35 ,

Pasat 2007 TDI EXSTRA CENA

222 МКД

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 10:49 , ,

VW Passat -07

4 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 09:13
Линк
Претпријатие , ,

PASSAT 2.0 DSG

Година: 2015
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 08:18 Претпријатие ,

VW PASSAT 1.9 TDI-105KS--MODEL 2006--PERFEKTEN!!!!

5 950 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
06 мар. 23:14 , ,

Volskwagen Passat B3 1.8 1997

600 ЕУР

Година: 1997
Километража: 150 000 - 159 999
06 мар. 22:57 ,

VW PASSAT 2.0 2007

5 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
06 мар. 22:50 , ,

VW Passat

9 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
06 мар. 21:57 Претпријатие ,

VW PASSAT 2.0 TDI AVTOMATIK UVOZ OD SVAJCARIA FULL

6 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
06 мар. 21:56 , ,

VW Passat 2.0 Tdi -08 Common Rail

5 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
06 мар. 21:25 , ,

Pasat B5 2.5 V6 150hp DIZELL

3 100 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
06 мар. 20:45 ,

VW Passat 1.9 -03

3 550 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
06 мар. 19:46 , ,

VW Passat 2.0 tdi -09

Година: 2009
Километража: 0 - 4 999
06 мар. 19:39 , ,

VW PASSAT 1.9 TDI 96KW -04 AUTOMATIK

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
06 мар. 19:01 , ,

VW Passat B8 -15 Dizel

Година: 2015
Километража: 150 000 - 159 999
06 мар. 18:02 Претпријатие , ,

Volkswagen Passat 1.6TDI 88kw 120ks Prv Sopstvenik 2017 NOVO

15 900 ЕУР

Година: 2017
Километража: 120 000 - 129 999
06 мар. 17:16 , ,

VW PASSAT CC so NAJ full OPREMA

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
06 мар. 17:15 , ,

VW Pasat CC

Година: 2013
Километража: 120 000 - 129 999
06 мар. 17:10 Претпријатие , ,

PASSAT 1.6 TDI 120KS DSG

15 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 90 000 - 94 999
06 мар. 16:38 Претпријатие ,

Vw Passat 2.0TDI 4X4 Higline Panorama

10 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 15 000 - 19 999
06 мар. 16:29 , ,

VW Passat CC dizel full oprema

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
06 мар. 16:18 , ,

VW Passat 2.0 dizel

5 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
06 мар. 15:58 , ,

Prodavam Passat

6 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
06 мар. 14:11 ,

VW PASSAT 2.0 TDI

13 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
06 мар. 13:49 ,

VW Passat 2.0 tdi bluemotion

Година: 2013
Километража: 100 000 - 109 999
06 мар. 12:39 , ,

VW Passat top socuvano

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
06 мар. 12:38 ,

VW Passat 2.0 tdi

15 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 100 000 - 109 999
06 мар. 12:30 ,

VW Volkswagen Passat Eco.

7 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
06 мар. 12:30 ,

VW Volkswagen Passat 1.4 Eco

7 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
06 мар. 10:26 , ,

VW Passat B6 2.0 140ks -08

6 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
06 мар. 10:01 ,

VW Passat

2 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
06 мар. 09:53 ,

VW PASSAT -13

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
06 мар. 03:19 ,

VW Passat 1.9 -03

3 600 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување | Се продава | Автомобили | VW Volkswagen | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации