Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | VW Volkswagen | Phaeton

Вчера 20:41 ,

VW Phaeton 3.0 tdi 4x4

10 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
14 јул. 09:36 Претпријатие , ,

Volkswagen Phaeton 4-MOTION 5.0 TDI

6 550 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
14 јун. 10:15 ,

WV PHAETON 3.0 TDI

9 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
05 јун. 21:16 ,

Vw Phaeton Individual 3.0tdi 2009g

11 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
03 мар. 20:37 ,

VW PHAETON 3.0 TDI V6 4×4

8 100 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
06 дек. 22:58 ,

VW PHAENTON

8 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 300 000 - 349 999
16 ноем. 18:25 , ,

VW Pheaton

22 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999
02 ноем. 22:36 , ,

VW Phaeton 3.0 Long Business

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
19 септ. 23:17 , ,

VW Phaeton

Година: 2015
Километража: 0 - 4 999
09 септ. 15:54 , ,

VW Phaeton Moze zamena

7 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
11 авг. 02:27 , ,

Paheton Passat 3.0 4x4 -06

8 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 15 000 - 19 999
27 јун. 14:25 ,

VW PHAETON

1 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
17 мај 13:00 , ,

Vw Phaeton 3.0 TDI - 06 MOZE ZAMENA

9 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
21 ноем. 21:10 ,

VW Phaeton euro 4

4 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 350 000 - 399 999
07 окт. 23:48 , ,

VW Phaeton so blokiran motor

Година: 2004
Километража: 80 000 - 84 999
05 авг. 01:46 , ,

VW Phaeton 3.0 TDI -11

23 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
08 јул. 21:44 , ,

VW Phaeton -08 3.0 TDI 171 kw

25 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
19 јун. 21:20 ,

VW Phaeton

Година: 2005
Километража: 20 000 - 24 999
13 мај 13:07 , ,

VW Phaeton 5.0 tdi v 10 313ks

8 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
31 мар. 19:14 , ,

VW Phaeton 6.0 benzin plin

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
23 мар. 13:09 , ,

VW Phaeton

11 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 300 000 - 349 999
20 мар. 14:10 , ,

VW Phaeton 3.0

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
16 јан. 17:11 ,

VW PHAETON

9 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
07 дек. 19:06 , ,

VW PHAETON V10 5:0

11 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 80 000 - 84 999
04 дек. 12:07 ,

VW Phaeton Long 3.0 240 ph

27 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
01 дек. 18:13 ,

VW Phaeton 3.0 v6 quattro

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
03 ноем. 10:44 ,

VW Phaeton

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
17 апр. 20:30 , ,

VW Phaeton V6 TDI

13 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
25 мар. 19:30 , ,

VW PHAETON 3,0 TDI Facelift

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
07 фев. 19:28 , ,

VW Phaeton 3.0 V6 -06

12 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
26 дек. 19:44 , ,

VW Phaeton 3.0

9 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
05 ноем. 22:56 ,

VW Phaeton 4x4 -06

9 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
14 окт. 19:34 ,

VW PHAETON 3.0 -06

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
04 окт. 18:10 ,

VW Phaeton 3.0 tdi moze zamena -07

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
08 авг. 18:39 , ,

VW Phaeton -04

13 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
07 авг. 20:20 ,

VW Phaeton -09 edinstven vo MK

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
25 јул. 22:48 ,

VW PHAETON 3.0TDI V6 -08 NOVA SOSTOJBA

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
26 јун. 14:12 ,

VW Phaeton 3.0 tdi -06

9 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
16 јун. 14:03 ,

VW PHEATON INDIVIDUAL 3.0TDI 240HP -08

16 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
06 апр. 21:41 , ,

VW PHAETON 3.0 TDI 239 KS -09 SO FULL OPREMA

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
30 јан. 22:30 , ,

VW PHAETON V10 -03

19 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 80 000 - 84 999
23 дек. 20:34 ,

VW Phaeton 3.0 TDI V6 -05

Година: 2005
Километража: 0 - 4 999
15 ноем. 19:15 ,

VW Phaeton 3.0 -05

13 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
11 ноем. 09:22 ,

VW PHAETON -04

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
05 ноем. 12:30 , ,

VW Phaeton -07

10 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
13 окт. 18:34 ,

VW Phaiton 3.0 -08

19 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 25 000 - 29 999
15 септ. 11:35 , ,

VW PHEATON V10 -03

18 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 75 000 - 79 999
09 јун. 23:10 ,

VW PHAETON V6 3.0 -06

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
13 мај 19:12 ,

VW Phaeton 5.0 td v 10 4x4 moze zamena-04

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
27 апр. 13:25 ,

VW Phaeton 3.0 TDI -05

5 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток