Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | VW Volkswagen | Polo

22 ноем. 17:06
Линк
,

VW Polo 1.9 SDI

1 999 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999

Денес 12:53 ,

VW Polo -08

3 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 10:37 Претпријатие , ,

VW POLO 1.4 TDI FULL -06 PERFEKTNA AVTO NIKI

2 870 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 09:51 , ,

VW POLO 1.4 tdi bluemotion

3 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 04:32 ,

VW POLO 1.4 TDI

1 650 ЕУР

Година: 1998
Километража: 0 - 4 999
Вчера 22:05 ,

VW POLO

3 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 20:52 , ,

VW Polo

3 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 18:21 Претпријатие , ,

VOLKSWAGEN POLO 1.2TDI 2011 GODINA FUL OPREMA

5 299 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 18:15 Претпријатие , ,

VOLKSWAGEN POLO 1.2TDI 2011 GODINA FUL OPREMA

5 299 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 16:39 , ,

VW Polo cllasic

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 15:25 , ,

VW Polo 1.6 -10

5 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 14:29 , ,

Polo

9 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 100 000 - 109 999
29 ноем. 22:54 ,

VW POLO -08 1.2 BENZIN

3 299 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
29 ноем. 18:52 ,

VW POLO 1.6 TDI 75hp

5 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
29 ноем. 18:50 , ,

Polo 1.2 TSI 105 KS DSG 2011g

7 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
29 ноем. 12:35 , ,

VW POLO 1.2 OD MK 12.2013 REG DO 08.2021

5 700 ЕУР

Година: 2013
Километража: 70 000 - 74 999
29 ноем. 10:31 , ,

VOLKSWAGEN POLO BLUEMOTION 1.2DIZEL 2010G

5 100 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
28 ноем. 23:03 , ,

VW Polo 1.4

2 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 55 000 - 59 999
28 ноем. 21:58 , ,

volkswagen polo1.4 TDI 2007 Odlicen

3 450 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
28 ноем. 14:37 , ,

SE PRODAVA VW POLO 1.2 BENZIN PLIN

Година: 2014
Километража: 95 000 - 99 999
28 ноем. 11:49 ,

POLO 1.2 BENZIN REGISTRACIJA CELA GODINA

2 600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
28 ноем. 09:10 , ,

Polo 1.4 2007

3 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
28 ноем. 07:22 Претпријатие ,

VW POLO 1,6 TDI 75 KS -10 EKSTRA

5 050 ЕУР

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999
27 ноем. 14:51 Претпријатие , ,

VW Polo 1.4 TDI

3 250 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
27 ноем. 10:18 , ,

VW Polo 1.4 Benzin -00 reg cela god klima elk full

1 650 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
27 ноем. 06:59 Претпријатие ,

VW POLO 1.2 TDI HIGHLINE 5 -11 STAKLO

5 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
26 ноем. 22:29 ,

Wv Polo 1.4tdi 2007g

3 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
26 ноем. 17:28 Претпријатие ,

VW POLO 1.6 TDI 90KS_160000KM_2010_PERFEKNO

6 150 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
25 ноем. 10:51 Претпријатие , ,

VW POLO 1.4 TDI FULL -08 AVTO NIKI PERFEKTNA

3 490 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 40 000 - 44 999
25 ноем. 09:40 ,

VW POLO 1.2 TDI, 2013/ NOV/ REGISTRIRAN/ SERVISNA

6 250 ЕУР

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
22 ноем. 17:06 ,

VW Polo 1.9 SDI

1 999 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
21 ноем. 17:28 , ,

Polo 1.2tdi..2010god..bluemotion

5 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
20 ноем. 16:27 ,

VW POLO 1,4 TDI

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
20 ноем. 00:57 Претпријатие , ,

VW POLO 1.2 2007 GODINA

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
19 ноем. 20:28 Претпријатие ,

VW POLO 1.4 TDI 59 kW 2006 God

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
17 ноем. 13:38 Претпријатие ,

VW POLO 1.6 TDI 66 KW -09

6 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
16 ноем. 18:10 , ,

Polo 1.9 TDI

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
16 ноем. 12:00 , ,

VW POLO 1.4 BENZIN DSG -11 128.000KM

5 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
16 ноем. 12:00 ,

VW Polo 1.4 TDI

4 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
15 ноем. 18:07 ,

VW Polo -98

1 ЕУР

Година: 1998
Километража: 140 000 - 149 999
15 ноем. 17:07 , ,

prodavam Polo 1,4 benzinec

6 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 50 000 - 54 999
14 ноем. 13:30 , ,

POLO

1 500 ЕУР

Година: 1997
Километража: 80 000 - 84 999
13 ноем. 23:48 , ,

TOJOTA DIZEL s2003 D-4D, F.FOKUS FUL OPREMA

2 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
12 ноем. 16:55 Претпријатие ,

VW POLO 1.2i -05

2 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
12 ноем. 07:19 Претпријатие ,

VW POLO 1.4 TDI 75 ks. 2008 god

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
08 ноем. 09:15 Претпријатие ,

POLO - 1.2 - BENZIN- PLIN - PERFEKTEN - AVTO ALEX

2 780 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
08 ноем. 09:15 Претпријатие ,

VW POLO 1.4 TDI -06 PERFEKTNO AVTO ALEX

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999


Кон почеток