Македонски | Shqip | English |
12 дек. 22:05 Автомобили , Куманово

VW POLO

3 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
10 дек. 20:31 Автомобили , Куманово

VW Polo 1,4 TDI -03

2 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
03 дек. 16:42 Претпријатие Автомобили , Куманово

Volkswagen Polo 1.4 TDI

90 000 МКД

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
22 ноем. 13:29 Автомобили , Куманово

VW POLO 1.2 COMFORTLINE CH

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
21 ноем. 17:56 Автомобили , Куманово

VOLKSWAGEN POLO

Година: 1996
Километража: 55 000 - 59 999
20 ноем. 13:27 Автомобили , Куманово

VW Polo

3 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
03 ноем. 17:55 Автомобили , Куманово , Липково

VW POLO 1.4 DIZEL

3 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
24 окт. 11:40 Автомобили , Куманово

VW Polo 1.4 TDI -06

3 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
15 окт. 08:31 Автомобили , Куманово

VW POLO 1.4 TDI GOAL EDITION

3 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
18 септ. 15:52 Автомобили , Куманово

VW Polo 1.4tdi 80ks bluemotion -08 fulll

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
15 септ. 10:12 Автомобили , Куманово

VW Polo 1.2 benzin

2 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 15 000 - 19 999
08 авг. 09:52 Автомобили , Куманово

VW Polo 1.4

3 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
29 јун. 16:40 Автомобили , Куманово

VW Polo 1.2benzin -06

3 299 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
26 јун. 15:15 Автомобили , Куманово

VW Polo 1.2

3 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
11 јун. 12:32 Автомобили , Куманово

VW POLO 1.4TDI -07

3 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
21 апр. 02:19 Автомобили , Куманово

VW POLO

3 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 0 - 4 999
30 мар. 22:58 Автомобили , Куманово

VW Polo 1.0

1 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
06 фев. 11:54 Автомобили , Куманово

VW Polo 1.4

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
03 јан. 11:49 Автомобили , Куманово

VW Polo 1.4 TDI Cricket

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
26 дек. 23:44 Автомобили , Куманово

VW Polo 1.4 16V full

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
07 дек. 15:43 Автомобили , Куманово

VW Polo 1,9 SDI

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
07 дек. 14:02 Автомобили , Куманово

VW Polo

2 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
06 дек. 16:38 Автомобили , Куманово

VW Polo 1.4.80ks

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
03 дек. 12:34 Автомобили , Куманово

VW Polo 1.2

3 299 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
14 окт. 18:09 Автомобили , Куманово

VW Polo 1.4 mpi

2 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
05 окт. 14:36 Автомобили , Куманово

VW POLO 1.4TDI

2 750 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
01 окт. 21:38 Автомобили , Куманово

VW POLO 1.4TDI

2 750 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
25 септ. 00:03 Автомобили , Куманово

VW POLO 1.4 FULL HIGLINE SVAJCARIJA

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
28 мај 13:16 Автомобили , Куманово

VW Polo tdi

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
24 мај 21:07 Автомобили , Куманово

VW Polo

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
07 мар. 19:19 Автомобили , Куманово

VW Polo

2 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 0 - 4 999
04 мар. 22:35 Автомобили , Куманово

VW Polo

1 400 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
07 фев. 23:50 Автомобили , Куманово

VW Polo 1.4 benzin

4 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
28 јан. 17:31 Автомобили , Куманово

VW POLO 1.2

2 750 ЕУР

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999
27 јан. 11:49 Автомобили , Куманово

VW POLO 1.4

3 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
13 дек. 19:09 Автомобили , Куманово

Volkswagen Polo 1.2

7 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
09 дек. 15:02 Автомобили , Куманово

VW Polo benzin

2 050 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
16 окт. 16:55 Автомобили , Куманово

VW Polo 1.2

5 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 95 000 - 99 999
14 окт. 09:02 Автомобили , Куманово

VW Polo 1.0

1 350 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
02 окт. 21:48 Автомобили , Куманово

VW Polo

1 400 ЕУР

Година: 1996
Километража: 20 000 - 24 999
29 септ. 20:20 Автомобили , Куманово

VW Polo

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
05 септ. 14:34 Автомобили , Куманово

VW POLO 1.0

2 050 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
10 јул. 19:42 Автомобили , Куманово

VW POLO CLASIC 1.9SDI

1 200 ЕУР

Година: 1996
Километража: 300 000 - 349 999
27 јун. 19:38 Автомобили , Куманово

VW Polo

1 500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 300 000 - 349 999
20 јун. 23:25 Автомобили , Куманово

VW Polo 1.9tdi

Година: 2008
Километража: 10 000 - 14 999
17 јун. 21:53 Автомобили , Куманово

VW Polo 1.4 benzin

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
15 мај 23:40 Автомобили , Куманово

VW POLO ITNO

500 ЕУР

Година: 1992
Километража: 200 000 - 249 999
03 мај 22:59 Автомобили , Куманово

VW Polo itno

1 290 ЕУР

Година: 1997
Километража: 20 000 - 24 999
Кон почеток