Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се продава | Возила | Автомобили | VW Volkswagen Polo

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава | Автомобили | VW Volkswagen Polo | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 18:59 ,

VW Polo 2003 benzin

Година: 2003
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 14:33 ,

VW Polo benzin 2005 registriran

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 14:08 , ,

VW Polo 1.4 TDI 2007

3 150 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 12:44 Претпријатие ,

VW POLO 1.4 TDI 80 KS 2008 GOD !!!

3 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 10:51 , ,

VW POLO 1.4 tdi bluemotion

3 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 09:11 , ,

VW Polo 1.4l klimatronik full

2 499 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 09:10 , ,

VW Polo 1.4l klimatronik full

2 499 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 05:32 ,

VW POLO 1.4 TDI

1 650 ЕУР

Година: 1998
Километража: 0 - 4 999
Денес 03:45 , ,

VW Polo 1.9 dizel so full oprema servo klima 1999

1 100 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:05 ,

VW POLO

3 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 21:52 , ,

VW Polo

3 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 19:35 Претпријатие ,

VW Polo 1.2 benzin 2007 ekstra

2 950 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 19:35 Претпријатие ,

VW Polo 1.4 tdi 2007 highline

3 350 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 17:20 Претпријатие ,

VW Polo 1.2tdi bluemotion 75ks 2012

5 333 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 17:20 Претпријатие ,

VW Polo 1.2tdi 69ks comfortline 2011 AS Auto

4 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 16:25 , ,

VW Polo 1.6 -10

5 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 12:45 Претпријатие ,

VW Polo 1.4 TDI redizajniran model 2007 novo vozilo!!Euro 4

3 650 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 10:28 , ,

VW Polo 1.4 tdi avtomatski dsg menuvac

10 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 09:05 Претпријатие , ,

VW Polo 1.4TDI 59kw perfektna

3 399 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 06:29 , ,

VW Polo 1.4 benzin 2002 full oprema

2 399 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
16 мај 23:54 ,

VW POLO -08 1.2 BENZIN

3 299 ЕУР Price Reduced

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
16 мај 22:10 Претпријатие , ,

VW Polo 1.2 TDI 2013 ful oprema odlicno

5 499 ЕУР

Година: 2013
Километража: 130 000 - 139 999
16 мај 21:51 ,

VW Polo 1.2 TDI ekstra

5 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
16 мај 11:55 Претпријатие ,

VW Polo 1.6 TDI 55kw full 2011 Avtocentar

5 450 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
16 мај 09:43 Претпријатие ,

VW Polo 1.2 benzin 2009

3 650 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
16 мај 08:33 Претпријатие , ,

VW Polo 1.2 tdi 55kw 2010

5 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
16 мај 02:12 , ,

Shitet Polo/Се продава Поло 1.6-1998 1050€

1 050 ЕУР

Година: 1998
Километража: 110 000 - 119 999
16 мај 00:03 , ,

VW Polo 1.4

2 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 55 000 - 59 999
15 мај 22:05 ,

Vw Polo 1.4 benzin 57kw 2005

3 099 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
15 мај 20:52 , ,

POLO 1.6 TDI 2010 god Top forma

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
15 мај 00:42 Претпријатие , ,

VW POLO GTI 180 PS CH UNIKAT

5 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
14 мај 20:44
Link:
,

Се продава поло во одлична возна состојба

1 200 ЕУР

Година: 1997
Километража: 180 000 - 189 999
14 мај 08:24 Претпријатие ,

VW Polo 1.2 benzin 2005

2 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 110 000 - 119 999
12 мај 23:45 Претпријатие ,

VW Polo 1.6 TDI 90ks 2011

5 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
12 мај 17:24
Link:
, ,

VW Polo 1.4 TDI bluemotion 2009

4 100 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
12 мај 15:59 ,

VW Polo 1.2 tdi 2010

5 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
12 мај 15:31 Претпријатие ,

VW Polo 1.4 tdi 2006 4L na 100km AC Avto Alex

3 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
11 мај 23:53 Претпријатие , ,

VW Polo 1.4 TDI 66kw facelift highline navigacija

7 999 ЕУР

Година: 2015
Километража: 150 000 - 159 999
11 мај 16:29 , ,

Polo 1.4

1 ЕУР Price Reduced

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
11 мај 14:12 , ,

VW Polo 1.2 benzin 2006

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
11 мај 11:54 Претпријатие , ,

VW Polo 1.6 tdi unikat Auto Zveki

5 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
10 мај 18:43 ,

VW Polo 1.2 benzin 2011

4 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
09 мај 17:21 , ,

VW Polo 1.9 2008

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
08 мај 03:35 ,

VW POLO 1.9 TDI

3 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
07 мај 21:37 , ,

VW Polo 1.6 бензин, 103 000km

1 400 ЕУР

Година: 2000
Километража: 100 000 - 109 999
07 мај 17:05 , ,

VW Polo 1.6 dizel 2010

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
07 мај 17:01
Link:
, ,

VW Polo Classic 1.9 sdi

60 000 МКД

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
07 мај 10:00 Претпријатие ,

VW Polo 1.2 tdi 75 ks 143000 km novo 2012 MT Auto

5 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
07 мај 09:55
Link:
, ,

VW Polo benzin 2008

3 350 ЕУР

Година: 2008
Километража: 45 000 - 49 999
07 мај 09:53 Претпријатие ,

VW Polo 1.2 tdi 75 ks Highline novo 12 MT Auto

5 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава | Автомобили | VW Volkswagen Polo | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации